Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (308)

Şeytan’a tapınma ayinlerinde sık sık Pakistanlı çocukları Şeytan’a kurban olarak parçalayan insan şeytanı Trump’tan Pakistan’a: Ahmaklar, paramızı alıp bizim için hiçbir şey yapmıyorlar

Mehmet Fahri Sertkaya

Şeytan’ın Konseyi dediğimiz yedi kişilik Satanist grubun üyesi olup ABD’nin göstermelik Başkanı olarak meydanda oynatılan insan şeytanı Donald Trump, “Pakistan’a artık milyarlarca dolar ödeme yapmayacağız çünkü paramızı alıp bizim için hiçbir şey yapmıyorlar” dedi.

Trump, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda Pakistan’ı hedef aldı. “Pakistan’a artık milyarlarca dolar ödeme yapmayacağız çünkü paramızı alıp bizim için hiçbir şey yapmıyorlar.” değerlendirmesinde bulunan Trump, bu duruma, ABD Merkezi Haber Alma Teşkilatı’nın (CIA) Usame bin Ladin’i Pakistan’da yakalamasını örnek gösterdi. Oysa bütün dünya Usame bin Ladin’ın bir CIA casusu olduğunu, halen hayatta olduğunu, son olarak Bahama adalarında CIA korumasında keyif sürdüğünü, ikiz kuleleri CIA/MOSSAD beraber hedef aldıklarını, Haçlı seferi ve BOP yani Büyük İsrail Projesi ilan ettiklerini biliyor.

Asıl mesele de şu ki Pakistan da artık Rusya, Çin ve bunların müttefiki olan ülkelere yakınlaşıyor ve Siyonizmin, Masonluğun, Şeytan’a tapan Allahsızların nüfuzundan çıkıyor. Üstüne ABD ekonomisi, AB ülkelerinin ve İsrail’in ekonomisi gibi iyice batıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.11.2018 20:11)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s