Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (309)

Ali Eren de bitti. Bundan sonra hiç kimseye büyü yapamayacak

Mehmet Fahri Sertkaya

Mühleti vardı, imhaya izin verilmedi ama biraz önce, durmaksızın bize yazıp karaladığı bir anda, bir değişik şekilde çarpıldı. Bu öyle bir çarpılma ki ağır şekilde cin musallat olmuş bir insanın yaşadığı halin belki de on katı şiddettedir. Zaten hemen sarsıldı, elini masadan çekti, yazmayı bıraktı ve ayaklandı. Bundan sonra bu mel’un o kesilesi elini ne zaman büyü yapmak için kullanmaya kalksa aynı çarpılma halini tekrar tekrar yaşayacak ve bir daha ne bize ne başkasına büyü yapamayacak/yazamayacak.

Ayrıca az önce 950 kadar cin daha öldürdük. Bu cinler, Ali Eren’in yazdıkları sebebi ile gelenler değildi. Ali’nin o kadar hüneri yok. Yine Yemenli Ramazan ile konseylerin ve konseylere bağlı hahamların ve avukat Zeki Çalışkan’a çalışan papazların ortak faaliyeti idi. İnanamıyorlar, yaşadıklarını kabullenemiyorlar, yenildikçe güreşe doymuyorlar. Çarpılacaklar listesinde Ali Eren’den sonra Yemenli mi var, Zeki Çalışkan mı var, başkası mı var, yaşayarak göreceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.11.2018 22:25)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s