Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (310)

Lâiklik ve Sabetayizm

Mehmet Fahri Sertkaya

bknz: https://ok.ru/video/1542996232776

İçimizdeki İsrail, gerçek paralel derin devlet yapılanması, Siyonizmin sadık köleliğini yapmış hain klik, bozuk Yahudiliğin sapık gizli tarikatı: Sabetaycılık…

Bu tarikatın gizlenmek için kullandığı argüman/maske: laiklik…

Türkiye’de hiçbir zaman cumhuriyet idaresi tesis edilmedi ve demokrasi yürürlükte olmadı. Sabetaycı gizli Yahudiler, Türk/İslam düşmanı devletlerle ve güç odakları ile yardımlaşarak idaremize hile ve ihanetle el koydu.

Laiklik, demokrasi ve cumhuriyet, Türklerin idaresini ihanetlerle ele geçirmiş gizli Yahudi ve gizli Ermenilerin, Türkleri kendi vatanında İslam’dan ve tarihinden kopuk yaşatmak, dönüştürüp dinsizleştirmek, sömürmek, maddi ve manevi felaketlere sürüklemek için dayattıkları sözde değerlerdir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.11.2018 13:36)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s