Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (312)

Büyük çatışmalar yaşandı

Mehmet Fahri Sertkaya

Sıra, Yemenli Ramazan olarak bilinen, gizli Yahudi olup Şeytan’a tapınan, Mısır’a yerleşip en ileri büyü tekniklerini öğrenen insan şeytanı herife geldi.

Konseyleri, Ankebut Ağı’nı bilen ve hür iradesi ile bunlara hizmet eden bu insan şeytanı, sürekli bize sıkıntı oldu. Gönderdiği cin gruplarını/ordularını darmadağın ettikçe kabullenememişti. İbrahim Pehlivan’ı çarpttık, Ali Eren’i bağladı ve büyü yapamaz hale getirdik ve bu Yemenli gizli Yahudi büyücü herifle uğraşmaktan da sıkılmıştık da biz onun üstüne gittik. Dün ve bu gün çok cinleri mevta oldu. Sabah, üstümüze gönderdiği cinlerden biri ile ona haber gönderdim ve postamı koydum. “Sıkıldım senden de ve senin de mühletin dolar, haddini aşma. Bu yol çok büyük, hiçbir şey yapamazsın” dedim. O da çıldırmış ve bu gün biraz uğraştırdı.

Bu işlerde çok yeniyim. Girmemek için çırpındıkça, içine içine çekiyorlar. Lakin şu ana kadar gördüğüm en vasıflı cin grubunu bu gün gördüm. Yemenli yazmış, karalamış, Azazil çok sevimiş ve üstüne düşüp ilgilenmiş de toplam bin cin seçmişler. Bunlardan yüz cin ölümsüz denilenlerden. İlk defa ölümsüzlerden yüz cinin bir arada olduğunu gördüm. Her bir ölümsüze onar yardımcı cin vermişler. Bu yardımcılar bile hep çok vasıflı olanlardan. Bu defa bizi bitirmek için sayıca da çok ve vasıfça da çok üstün bir grup kurulmuş. Hedef, YİT ekibinden önce beni ve ekibimi intihar görünümlü sonlara sürüklemek ve öldürmek. Daha kısa izahı ile cinnet geçirtmek. Öncekilere göre birazcık uğraştığımızı itiraf edelim ama darmadağın ettik. 900’ü mevta oldu. Öldürülmelerine izin verilmeyen yüzünün hepsi kızartma oldu. Ölmediler ama kömür gibi bir şey oldular. Kim bilir ne zaman iyi olurlar ve iyileşseler bile bir daha bize sarabilirler mi…

Ordumuz arasında bu sırada, hz. üstazımıza ve evlatlarına yardımcı olacaklarına söz veren Ashab-ı Kehf de vardı.

Öylesine hırslanmış ki bu insan şeytanı ve gizli Yahudi Ramazan, bin kişilk gurubu böyle perişan ettik de beş dakika bile geçmeden 150 kişilik bir ekip daha gönderdi. Bunlar ise daha da seçme cinlerdi ve 15’i ölümsüzdü. Bunlar da biraz uğraştırdılar ama an itibari ile ölümsüzler kavurma oldular, diğerleri mevta…

Usulü bozmayayım: Gönderin! Ne kadar daha varsa gönderin. İkaz ettikçe dinlemeyen herkesin ipini de çekeceğiz. Bu gidişle bir harp daha kopacak ve bu sefer milyonlarca cinininizi tek harpte tepeleyeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.11.2018 19:02)

Öldüreceğiz

Yemenli Ramazan’ın yüz kişilik bir cin ekibi daha az önce imha edildi.

Öyle hiddetlendik ki biri ölümsüz büyük cinlerden olduğu halde, müsaade istedik, verildi ve öldürdük. Şuraya yazıp dünyaya ilan ediyoruz ki yine devam ederse Yemenli Ramazan’ı öldürüp dünyayı bu insan şeytanından kurtaracağız. Öldürdüğümüzü de cümle aleme ilan edeceğiz. Kanına girdiği sayısız masumun intikamını da almış oluruz.

Şeytan’ın Konseyi’ndeki büyücüler, o konseyin dışında olup da o konseye çalışan haham büyücüler, 13’ler Meclisi’ndeki 13 büyücü haham ve onların da üstündeki 3 Kabalacı haham, haftalardır şok üstüne şoklar yaşadılar. Şamarlarımızı üst üste yedikçe, inanamadılar. Aciz kaldıkça, hahamların büyü kitapları yetmedi, Müslüman bilinen ileri seviye büyücülerin kitaplarını didik didik ettiler. Son çarelerinden biri İbrahim Pehlivan’dı, mühlet verdik ve sonra çarptık. Şimdi ise ümitleri Yemenli Ramazan… Yemenli Ramazan da mağlup olursa iyice kahrolacaklar. O da dün ve bu gün, gönderdiği bütün ekipler kısa sürede imha edildikçe kızdı, sinir krizlerine girdi, yeniden yeniden daha ince teknikler denedi ama her seferinde netice aynı oldu.

Az önce yanındaki çok büyük rütbeli şeytana sitem etti “Siz necisiniz? Sizin aleminiz nasıl bir alem? Şunların hakkından bile gelemediniz?” dedi. O şeytan mahcup şekilde sustu. O cin şeytanı, Azazil’in birinci dereceden oğlu olan çok kıdemli ve yetkili bir ölümsüz şeytan…

Biz tekrar ediyoruz, aynı cümleleri tekrar yazmanın lüzumu yok, aynı resti şimdi bir daha çekiyoruz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.11.2018 20:29)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s