Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (313)

İbrahim Pehlivan, üstün kabiliyetlerini nerede ise tamamen kaybetti

Mehmet Fahri Sertkaya

Cinleri ile konuşma kabiliyeti yok olmadı ama yok olmaya yakın dereceye kadar geriledi ve zaten tek bu bile onu bitirmeye yeterdi.

Zihinden zihine konuşma ya da zihninden başka zihinlere telkin gönderme kabiliyeti yok oldu.

Ruhunu bedeninden ayırıp cinler gibi insanların hanelerinde dolaşma ve namuslu kadınları gözetleme kabiliyet yok oldu.

Kendisinden sonra, bize büyü yapması için gayrete getirdiği Ali Eren’i de çarptığımızı öğrenince, iyice yıkıldı, kalan ümidini de kaybetti.

Konuşurken dili tam olarak dönmüyor, dudakları kısık kalıyor, üstüne zihninde düşünce gücünü kullanma, konuşulanı iyice idrak etme ve cümle kurmada da zorlanıyor ve daha başka darbe aldığı hususlar da var.

Artık pes etti. Bize hiçbir şey yapamayacağını, bittiğini kabullendi. Lakin bizim için mevzu yeni başladı. Her geçen gün daha kötü şartlara düşecek ve ibret-i alem olacak. O insan şeytanının kalan ömründe neler çektiğini ve ne şekilde, ne vesile ile eceli geldiğini, o öldükten sonra da herkes konuşacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.11.2018 23:17)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s