Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (314)

Neresi burası, muz cumhuriyeti mi, adı konulmamış ikinci bir İsrail devleti mi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Biz kendimizi Türkiye’de zan ediyoruz ama bilmediğimiz gizli bir anayasa ve ceza hukuku ve paralel devlet mi var?

Cumalı Arısoy isimli Akademi Dergisi takipçisi şu gördüğünüz soruşturma evrakı kapsamında ifadeye çağrılıyor ve Tarım Bakanı kısmını bilmem ama geriye kalan diğer bütün suçlamalar şahsıma ait yazılar ve videolar üzerinden olduğu halde, onlardan sebep ifadesi bile alınmıyor? Sonra, sözde Cumhuriyet savcısı, özde Sabetaycı bir gizli Yahudi olan Bora Alpan isimli lüzumsuz herif, AKPKK organize suç, terör ve ihanet örgütüne ve içimizdeki İsrail’e ve içimizdeki Ermenistan’a sürekli gönüllü olarak çalışan bu ihanet zanlısı kişi, keyfine göre tavırlar sergiliyor?

Sergilediği tavrı “Şu kısımları es geçeyim, bizim sisteme ve bizim liderlere zararı olur ama bu Müslüman ve vatansever TC vatandaşı Cumali Arısoy’un ben zaten şuradan şuradan başını yakar, cezalandırırım” tarzında…

Adalet Bakanlığı kuşatılmış mı, çevrilmiş mi? Kurtarma operasyonu mu lazım? Bu nasıl bir devlet ve adalet anlayışı? Yıllardır “Bu kadar ispatla paylaştığım on binlerce yayın nasıl olur da adalet sistemi içinde görmezden gelinebilir? Bunlar hep suç duyurusu kabul edilmesi icap eden yayınlar değil midir? Son birkaç senedir biz bir de bunları şu şu şu cumhuriyet savcılıklarına verdik de dosyalar yok ediliyor. Şikayet dilekçelerimiz ortada yok. Yayınlarımızın hepsi ispatlıdır. Devlet Bahçeli de vatan hainidir, dava etsin beni, somut deliller ile ispat edeceğim. Bakın on senedir ifşa ediyorum bu haini ama beni dava edemiyor. Lakin bu hain kere hain herif hala Türkiye’nin ve Türk milletinin ve bölgenin kaderinin belirlenmesinde, Türk İslam düşmanları tarafından aktif olarak, sürekli de açıklar vererek kullanılıyor. Seçimler çalınıyor, refeandumlar çalınıyor, şehitler veriliyor. Devlet gücümüz ile CIA üretimi Nusra, Kaide ve benzerleri destekleniyor. Afrin tiyatrosu ile bu terör örgütlerini korumak için ordumuz sınır dışı operasyon yapıyor. Binlerce şehit var ama gizleniyor. Binbir türlü ihanet ve zulüm var ve bunlar yapılırken en kritik yerlerde Bahçeli’nin ihanetleri var da yapabiliyorlar. Bir savcı, üzerinde sadece iki saat çalışarak tek bir dosyada bu APO’dan önce sallandırılması gereken herifin ihanetini ispat edip ipini çekebilir. Lakin nasıl memlekete döndük ki hainler üstün, vatansever vatandaşlar suçlu?” demiyor muyum? Üç beş hain, çakma bir paralel devlet kurmuşlar, kendi memleketimizde bizi hain çıkartacak kadar ileri gitmeye kalkıyorlar.

Sürekli para ile beslenen bu sözde savcı, şu parti görünümlü organize suç, terör ve ihanet örgütlerinin kritik adamlarından biri haline dönüşmüş. Şu şartlarda Akademi Dergisi’nin Ankebut Operasyonu kapsamında veya haricinde yaptığı yayınları bu kadar basit manevralarla durdurmak istenirse öfkemiz arşa varır. Biz burada aylardır evcilik oyunu mu oynuyoruz? Bu kadar ispatlı yayının icabını yapmayıp dava açmayan yetkili hakim ve savcılara köpürüyoruz “Dikkat edin, bu kurtuluş savaşı kazanılacak ve bu parti liderlerinden ve onlara çalışan hainlerden önce sizi asarlarsa şaşırmayız” diyoruz ama bir de bir adım daha ileri giden Bora Alpan gibilere diyoruz ki: “Bu devlet, bu hainlerle birlikte seni ve senin gibileri de asar. Hatta bu hainleri ve ihanetlerini kasten, gönüllü olarak korumaya alıyorsunuz, bunlardan önce seni kesin asar.”

İşte burası meydan. Cumali Arısoy masumdur ve bu şartlarda ona ceza verilmesi Türk milletinin bağımsızlığına, güvenliğine göstere göstere posta koymaktır. Posta koymaya cesaret edeni de hukuki sınırlar dahilinde kalarak asarız. İbret-i alem yaparız. İçimizdeki İsrail’in ve Masonluğun ve Ankebut Ağı’nın bütün kadrolarını isim isim, cisim cisim biliyoruz. Bildiğimizi de duyurmuştuk.

Savcı denilen bu pislik herifte rüşvet sıradan olmuş, karı-kız ayağı aşmış taşmış, namus diye bir şey kalmamış, kontrolü tam kaybetmese de kumar bataklığına da batmış… Zaten gizli Yahudi birisi ve gönüllü ihanet ediyor. Ceza alacak birisi varsa Cumali Arısoy değil, Bora Alpan’dır ve benzerleridir. Bu herif iki gün daha görevde kalırsa, biz sistemlerine derin neşterler vururuz ve Türkiye şok olur. Çorap söküğü misali tepeye doğru söker keser atarız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.11.2018 20:16)

And olsun ki binlercesi varsa bile hepsini toplar boğaz içi köprüsünden aşağı doğru törenle asar, beş on gün leşlerini orada dünyaya ibret diye sallandırırız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.11.2018 21:25)

Sıkıldık sizin savcılarınızdan da, hakimlerinizden de itlerinizden kopuklarınızdan da… Şu Türkiye’yi getirdiğiniz hale bakın. Cin şeytanları “eyvahlar olsun” diyorlar. Acının, zulmün bini bir paraya.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.11.2018 21:33)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s