Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (315)

Hem kız kardeş hem de …

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir hadis-i şerifte mealen buyruldu ki “Ahir zamanda insanların başına (idareye) insanların en şerlileri geçecek.”

Gizli Ermeni ve MİT’in hain kanadının casusu olan Devlet Bahçeli, CIA ile de bağlantılı… Partide, etrafındaki kurmaylarından birkaçı aktif CIA casusu ve Bahçeli CIA’dan talimatları bu hemen asılması icap eden hainler üzerinden alıyor.

Türklükle, İslam’la, vatan/devlet davası ile, ahlakla, namusla, insanlıkla en ufak bir bağı dahi yok. Gençlik yıllarında çok aşırı derecede zinalar edip iyice namussuzlaştıktan bir süre sonra ibneleşmiş bir pislik herif… Kendi şoförleri ile bile sürekli eşcinsel ilişki kurmuş bir sapık.Bu rezilliklerini bilenlerin sayısı az da değil. Nefsin tabanı yok, düştükçe düşer ya, nihayet kendi kız kardeşi Semiha Bahçeli ile de yıllar boyunca cinsi münasebeti olmuş bir Allahsız, kuralsız sapık.

Babası da kural tanımazdı. Bahçeli tam ibneleşip kadınları tamamen hayatından çıkartıp erkeklerle yoluna devam etse de babası öyle olmadı. Babası biseksüeldi. Erkeklere de çok düşkündü ama kadınları tamamen silmemişti. Kadın olsun da ana, bacı, kardeş olsun, hiç fark etmezdi.

Biz şehitler verdikçe Bahçeli ve etrafındaki sözde Türk özde Allahsız ve kuralsız diğer hainler kendi hususi toplantılarında oturup değerlendirmeler yapıyorlar, şehit vermemizden yana hiç rahatsız olmuyorlar hatta yer yer “iyi oldu” bile diyorlar. Su katıksız vatan hainleri ve insanlıktan çıkmış kuralsız insan şeytanları bunlar. Bunları korumaya alma manevrası yapan hakim, savcı, vekil, gazeteci, TV programcısı, bürokrat v.b. kişileri and olsun ki bunlardan önce asacağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 10:18 )
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s