Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (317)

İslami partiymiş…

Mehmet Fahri Sertkaya

İsrail açıkça idaremize el koysa, halk tepkisinden korkar da bu kadar pervasız olamaz. Hala şu partiye İslami ve başındaki Allahsız, insanlık düşmanı ve sıfatına bakılamayan pisliğe de Müslüman diyenin, imanı gider. Bunların vatana, devlete, millete, ümmete, dine ihanetlerinin on bin türlü somut ispatı var, hangi gerçek İslam cemaat ve tarikatı bunca somut ispatı göremez de hala bunların peşinden koşar?

Bu nasıl bir devirdir, bu nasıl bir Türkiye’dir. Lanetullahi teala aleyhim ecmein. Allah’ın dinini, kitabını, ayetlerini bunca insanlık dışı pis işlere alet edenlere Allah lanet eder. Öyle yapanlar Müslüman değil İslamcı sayılabilirler. İslamcı mel’unlar öyle bir ölürler ve öldükten sonra öyle bir kavrulurlar ki duyanlar, görenler, nasıl öldüklerini ve nasıl çektiklerini bilebilenler, akıl sağlığını kaybedebilirler. Allah’ın azabı zaten çok elimdir. Böylelerinin ne çekeceğini ise hiç düşümeyin, çok kötü olursunuz. Bunlar gibi mel’un olup da bunların peşinde gidenler değil, itikadı ve niyeti düzgün olduğu halde aldanıp bunları destekleyenler bile perişan olacaklar.

Dünyada ve ahirette halleri çok ama çok zor olacak. Bunca cinayete, katliama, itikat bozma gayretlerine, ahlak bozma çabalarına, memleketi ve milleti ve bölgeyi getirdikleri bu hallere, türlü türlü ihanet planlarına, pusularına, her türlü Allahsızlıklarına hep ortak oldular. Zararın neresinden dönülürse kârdır ama hala peşlerinde giden Müslümanlardan bilinemezler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 11:34)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s