Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (321)

Ankebut ağı tarafından yönetilen dünyanın super güç ekonomilerinden birine sahip olduğu sanılan Almanya bile batak!

Mehmet Fahri Sertkaya

Almanya’nın Demir Yolları kuruluşu olan Deutsche Bahn’da hızlı trenlerin (ICE) sadece % 20’si teknik açıdan sorunsuz. Geriye kalanı ya teknik bakımda ya da kullanılamıyor. Personel sıkıntısı mevcut ve bu sebeplerden dolayı gecikmeler var. Büyük sıkıntı içindeler. Almanya devlet sistemi de ordusu da her şeyi de batak. Hava kuvvetlerinde uçaklar da aynı bu halde. Yarıdan fazlası uçamıyor çünkü yakıt yok, yedek parça yok, bakım yok. Birileri BOP yani Büyük İsrail projesi hayalleri kurarken bizler on senedir AB’nin ve ABD’nin ve bütünüyle batının ne kadar batak olduğunu ve kaybetmeye mahkum olduklarını, Esad’ın devrilemeyeceğini, Suriye’nin Büyük İsrail projesine mezar olacağını yazıyorduk. Ne yazık ki gerçek sahibi CIA olan Youtube’da, Twitter’da, Facebook’ta, Instagram’da, WhatsApp’ta sansürleniyorduk.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 18:38)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s