Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (322)

“Ben kendimi kurtarırım da siz kendinizi düşünün”

Mehmet Fahri Sertkaya

MHPKK içinde olup ifşa ettiğimiz küçük baş hainler, Ankebut Ağı’nın mensubu, gizli Yahudi ve Mason Oktay Vural ile görüştü. O da büyük baş hain Bahçeli iti ile görüştü. Diğerleri çok paniklediler ama Oktay sakindi. “Ben kendimi kurtarırım da siz kendinizi düşünün” dercesine tavrıları vardı. “Şu ana kadar kimse çözülmedi, kimse göz altına alınmadı, kimseye işlem yapılmadı ama birileri alınır da konuşursa sıkıntı olur, sistem mahvolur” mealinde konuştu.

Alçak vatan haini, insanlıktan çıkmış ve şeytanlaşmış kuralsız pislik herif Oktay, kendinden de daha şeytan olan Bahçeli’ye mealen şöyle dedi: “Bu adamlar her şeyimizi biliyorlar. Kim kiminle irtibatlı olduğunu, kimin hangi işte ne kısımda çalıştığını, kimin hangi suçlara bulaştığını, kimin organa, fuhuşa, uyuşturucuya bulaştığını, hepsini biliyorlar. Bu şartlarda, ismi geçenlerden birkaç kişi alınsa, sıkıntı büyük olur. Hem bu da bizim çok zor geldiğimiz bu konumları kaybetmemize sebep olur. Ne yetki, ne itibar, ne para kalır. Böyle elimizi kolumuzu sallaya sallaya istediğimiz her şeyi yapamaz oluruz. Bir şeyler yapmalıyız. Tayyip’le mi konuşursunuz bilmem, ben de zaten üstlerimle (Ankebut Ağı’nı en tepeden yöneten Sanhedrin hahamlarını kastediyor) konuşacağım”

Binlerce şehidimizin gerçek katillerinden biri olan Allahsız pislik herif Bahçeli de “Haklısın, doğru söylüyorsun. Bu iş bizi zorlayacak. Her şeyin ortaya çıkması, bizi araştırmaları an meselesi. Hukuki sıkıntı çıkacaktır, bizi devireceklerdir. Ben de aynı düşünüyorum, diğerleri ile konuşacağım.” mealinde konuştu.

Başka da hiçbir şey yapamadılar, yapamazlar. Kasten yayınlarımızda en ağır tabirleri kullanmayı tercih ediyoruz, üç buçuk atmıyorlarsa, masumlarsa, biz iftira ediyorsak, yalan yazıyorsak bizi dava etsinler, her şeyi ispat edelim. Akademi Dergisi takipçilerinden sadece bir kişiye daha dava değil, soruşturma açıldığını haydi görelim. İşte meydan…
 
Daha önce ifşa ettiğimiz hainlerin yaşadıklarından ders almış olacaklar ki telefon görüşmelerinden kaçındılar. Ankebut Operasyonu çok yakında çok şiddetlenecek. Ortalık karışacak, büyük hadiseler olacak, kaos planı devreye alınacak ve biz onu da dahiyane bir siyaset ve büyük bir kararlılık ve cesaretle aleyhlerine çevireceğiz. Bunları hasımdan bile saymıyoruz. Gölgesinden korkan çapsız, ilimsiz, fikirsiz, yeteneksiz şeytanlaşmışlar güruhu bunlar…

Ve biz kazanacağız. Türkiye kazanacak. İyiler kazanacak. İnsanlık ve gelecek nesiller kazanacak. Deccal’in ordusunu hz. Mehdi’nin ordusu imha edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 19:16)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s