Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (323)

Ufukta büyük bir fetih var

Mehmet Fahri Sertkaya

Çakal sürüsü gibiler, dağılacaklar. Nihayet kabullendiler içimizdeki İsrail’i isim isim, cisim cisim bütün kadroları ile bildiğimizi… Hepsi birbirbine bakıyor bön bön… Hepsi “Bizi kim satıyor” diyerek birbirinden şüpheleniyor. Hitler Amcamızın Almanya’nın içindeki İsrail’i ipe çektiğini yıllarca anlatmıştım ya, biz de Türkiye’nin içindeki gizli İsrail’i çok yakında ipe çekeceğiz. Ufukta büyük bir fetih var.

Arkamda milyonlarca kardeşim/askerim var.

Tayyip, Numan, Soysuz, hepsi perişan haldeler… “Başta bize vurmuşlardı, şimdi bizimkilere vuruyorlar” dediler. MHPKK’lilerin kendilerinden başka bir grup, parti, teşkilat olduğunu düşünmüyorlar. Neticede patronları, çıkarları, hedefleri bir… Arazide, arka planda her türlü Allahsız işi ittifakla yapıyorlar.

CHPKK’liler bile çok panikteler. Bu gün gerçekten Ankara’da şiddetli bir deprem oldu. Ama bu bir hiç… Elimizdeki tasarrufun binde birini bile kullanmadık.

Benim adım mfs, Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) adına ve onun evlatları adına hareket ediyorum. Aylarca hatta yıllarca ikaz ettim, Aladağ yurt yangını sonrasında bizi bir lokma zan edenlere biraz gücümüzü de gösterdim ama dikkat etmediler, had bilmediler. Evet şimdi rest çekiyorum, bundan sonra benim sözüm herkes ama herkes tarafından kale alınacak. İsmim anılırken herkes duruşunu düzeltecek. Ve karşımda bir hamle yapılıyorken herkes kural tanıyacak, insani ve vicdani sınırlar içinde davranacak, efendi olacak, haddi aşmayacak. Hiç kimse bu nezih topluluk, bu cemaatimiz aleyinde meydanı boş zan edip atıp tutmayacak. And olsun ki haddi aşanları hep böyle şamar oğlanı yapacağım. Hızla yağlı urganlara yol aldıracağım. Arkamda milyonlarca kardeşim/askerim var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 19:37)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s