Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (327)

Süleymancılara çok büyük operasyon yapılacak ve Türkiye karışacaktı ama Mustafa Koç öldürüldü

Mehmet Fahri Sertkaya

Mustafa Koç’u Divan-ı Salihin’in kararı ile Süleymanlılar, Şeytan’ın Konseyi’nin kararı ile Masonlar öldürdü.

Zahirde Masonlar, batında Süleymanlılar…

Gizli Yahudi ve Mason olup konseylerin emrinde basit bir piyon olan KOÇ ailesinin o dönem liderliğini yapan Mustafa Koç, çok ani ve şüpheli bir surette ölmüştü. O dönemde Türk/İslam düşmanı güç odaklarının ortak gündeminde biz Süleymancılara da operasyon yapılması vardı. Bunu yapabilselerdi Türkiye’nin tamamen diz çökeceğine ve ellerine düşeceğine eminlerdi. Konseylerinin talimatları ile bu hususta da çok hazırlıklar yapmışlardı, FETÖ rüzgarı oluşturulmuşken, şartların müsait olduğu düşünülerek uygulamaya geçmek üzerelerdi.

Operasyonun son detayları Mustafa Koç ile piyonun piyonunun piyonunun piyonunun piyonu pislik ve hain BOP’çu herif Tayyip Erdoğan bir araya gelerek konuşuldu. Bu ihanetlerde de bilmem kaçıncı dereceden piyonları olan Tayyip’i kullanacaklardı. Ertesi gün tuşa basılacak, bizim devlet gücümüz bu hain paralel devlet tarafından, bu içimizdeki İsrail tarafından ve içimizdeki İsrail’in hizmet ettiği konseyler tarafından bizim aleyhemize döndürülecekti. Çok sayıda kursumuz kapatılacak ve hukuksuz şekilde el konulacak, FETÖ bahanesi ile sergiledikleri hukuk tanımaz hatta Allahsızlık derecesindeki tavırları bize karşı da sergileyeceklerdi. Tıpkı 15 Temmuz tiyatroları sırasında yaptıkları gibi, vatana ihanet suçlarını, insanlığa ihanet suçlarını ve Türk/İslam düşmanlıklarını kahramanlık gibi göstereceklerdi. Hatta samimi Müslüman ihvanımızdan/kardeşlerimizden çok sayıda kişiyi şehit de edeceklerdi. Süleymancıları yöneten Divan-ı Salihin buna razı olmadı. O salihler divanında bunlara karşı planlar kuruldu, Tayyip’e mühlet verildi ama Mustafa’nın ipinin çekilmesine karar verildi.

Allah-ü teala her neyi yaratacaksa sebeplerle yaratır ya, helak edeceği kavimleri bile sebeplerle helak eder, bazen yanardağ, bazen zalim bir düşman ordusu, bazen fırtına vesile edilir ya, bu nedenle divan-ı salihinin kararları da çok şart olmadıysa sünnetullah çerçevesinde, yani hayatın olağan akışı içinde uygulanır. Divan-ı Salihin’in kararlarının yaşanması için Allah bu Mason hainleri, bu Ankebut Ağı’nı birbirine düşürdü. Bize yapacakları operasyon ülkemizi karıştıracak ve insanlarımızı bölecekti. Çok büyük hadiseler yaşanacaktı. Böyle olacağını tahmin eden KOÇ ailesi ve Mustafa Koç, bu kadar büyük hadiseler çıkınca aile ve içimizdeki İsrail olarak çok sıkıntı yaşayacaklarını anladı ve geri durdu. Bu da üstteki konseyler tarafından itaatsizlik olarak görüldü.

Aslında bize operasyon yapmaktan geri dönmemiş olup bu yolda kararlı olarak hızla yol aldığı ve sistem kurduğu halde, operasyonu istenenden düşük tansiyonda yaptıracak olması bile yine de itaatsizlik görüldü ve Mustafa Koç Şeytan’ın Konseyi’ni emri ile öldürüldü. Zaten, içinde Donald Trump, David Bickham, Mehmet Haberal dahil yedi üyenin olduğu Şeytan’ın Konseyi, üstündeki 13’ler Meclisi ve daha üstteki 3 Kabbalacı’nın onayı olmadan karar alıp uygulayamıyor. Bu üst konseyler daha ziyade ruhani konseyler gibi dursalar da Şeytan’ın Konseyi için onların onayı şart.

Daha önce benzeri bir vak’a daha yaşanmıştı. Yine konseylerin emrinde olup onlar için Türkiye’de FETÖ’yü kurmak dahil çok projeleri uygulayan ve yine itaatsizlik yaptığı düşünülen Üzeyir Garih vak’ası da Mustafa Koç vak’ası ile epeyi ortak noktalara sahip… Çok benzer şeyler yaşanmıştı ama Üzeyir Garih vak’asında infaz kısmı kanlı, sesli olmuştu ve çok da acemice olmuştu da kapatmak için çok çırpınmışlardı. Hala da kapatamadılar ama devlet gücünün işleyişini engelleyip o vak’ada gerçeğin meydana çıkartılmasına hala meydan vermiyorlar. Bu defa sakin ve tedbirli olabildiler ve Mustafa Koç ilaçla öldürüldü. Her zaman kullandığı ve sabahları attığı ilacın bir tableti ile oynandı. Aynı kalıba, aynı ilaçtan, dojazı çok daha fazla artırılmış hali sıkıştırıldı. Mustafa’nın daima hizmetinde olan bir kadın yardımcı o sabah kasten ona o tableti verdi. Kadın da talimatlar almıştı. Sonra, bizim devlet gücümüzle bize karşı büyük operasyon ya da çok tarihi çapta bir ihanet operasyonu başlatıp Türk’ün devletini Türk’ün aleyhinde işletecekleri o günün sabahı, o tableti yutan Mustafa öte aleme hesabı ödemeye geçti. İlacın etkisini tam olarak gösterdiği anlarda, bunların Ankebut Ağı’nı, Deccal’in sistemini yıkmakla vazifeli ahir zaman mürşid-i kamili ve üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) da manen bir darbe vurdu. Zaten asıl darbe buydu, diğeri işi sünnetullaha uydurmaktı. Evet, ilan ediyoruz: Mustafa Koç’u da biz, Süleymanlılar öldürdük.

(Görsel: Gizli Yahudi ve Mason vatan bir haini olan Aydın Doğan’ın Koç ailesi adına emanetçi olduğu, gizli Yahudi ve Mason Koç ailesinin gerçek sahibi olduğu, içimizdeki İsrail’in kurumsal gazetelerinden biri olan ve en gerçek sahibi de konseyler olan Hürriyet’in ilgili manşeti. Yazımda biraz da olsa temas ettiğim çatışma ortamının üstü örtülü şekilde yaşandığı o sürecin devamında, Süleymanlılar yine geri durmayıp içimizdeki İsrail’in sözde Türk basın ve medyası olarak anılan kuruluşlarına büyük darbeler vurdular. Bu çatışmalar sırasında çok zorlanan Deccal’in ordusu, çok çok ani bir manevra ile, çokça deşifre ettiğimiz Aydın Doğan’dan bu kuruluşları aldı. Resmiyette göstermelik bir satış ile yine Ankebut Ağı içindeki Demirören grubuna devredildi. Aslında ise hiç satış falan olmadı, para trafiği bile yaşanmadı ve hala bu kuruluşları konseyler, Aydın Doğan ve ekibi üzerinden yönetiyorlar. Değişiklikler sadece kağıt üzerinde, sadece resmiyette oldu.)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 22:17)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s