Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (328)

Bu bir harp… Bir kurtuluş/bağımsızlık harbi…

Mehmet Fahri Sertkaya

Kadınları dahil, Koç ailesinin bütün fertleri derhal tutuklanmalı ve tutuklu yargılanmalı. Menkul ve gayr-i menkul bütün varlıklarıne el konulup kamulaştırılmalı. Paralel devlet teşkilatı deyince aklımıza sadece içimizdeki İsrail ve onun da dahil olduğu dünyaya yaygın Ankebut Ağı gelmeli

Koç ailesinin fertleri merkeze alınarak başlatılacak paralel devlet operasyonları kapsamında, eş zamanlı olarak Mason teşkilatı yasaklanmalı, Masonlara karşı operasyon başlatılmalı… Kademe kademe üste gidilerek Bildirberg’e katılmış olanlar, B’nai B’rith ile bağı olanlar, Sanhedrin hahamlarına ve 13’ler Meclisi’ne çalışanlar ve nihayet doğrudan 3 Kabalacı haham ile irtibatı olan kodamanlar tutuklanmalı.

Ankebut Operasyonunda, öyle ya da böyle, kısa süre içinde hatlar gerilecek ve çatışma ortamları mutlaka oluşacak. Vatansever adli ve idari yetkililer riske girmekten, bedel ödemekten ve ödetmekten kaçınmamalı. Bu bir harp ve mutlaka kayıplarımız olacaktır. Ölenlerimiz şehit, kalanlarımız gazi ve kahramandır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.11.2018 16:05)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s