Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (330)

Deccal’in ordusunda basit bir nefer: Atilla Kantay

Mehmet Fahri Sertkaya

Mason ve gizli Yahudi… Ankebut Ağı’nın varlığını, bu ağı yöneten haham kadrolarını ve konseyleri biliyor. Konseylerle ve ağın üst makamlarıyla doğrudan irtibatı olmasa da ağın alt birimleri ile paslaşarak bu ağa hür iradesi ile çalışıyor. Hür iradesi ile T.C. devletine ve Türk milletine, Türk ve Müslüman kimliğine bürünerek, gerçek kimliğini gizleyerek senelerdir ihanet etti ve ediyor.

Kaymakamlık yaptığı Başiskele ve civarında, bütün işleri öncelikli olarak Ankebut Ağı’nın menfaatini, çıkarlarını gözeterek planlıyor, uyguluyor. Kendisine emanet edilen makamı ve verilen yetkileri her an her dakika ihanete kullanıyor. Bölgede uyuşturucu mafyasına, fuhuş mafyasına, organ mafyasına ve Ankebut Ağı’nın kara para temin edebildiği her türlü ahlaksızlığa, suça ve Allahsızlığa kasten meydan veriyor. Ahlaki ve vicdani bir sınırı, kuralı yok. Ağın içindekilerin tamamına yakını gibi o da tam anlamı ile bir insan şeytanı olmuş. Organları için binlerce küçücük çocuk gözlerinin önünde parçalansa, saniye titremez bir hale gelmiş.

Derhal ters kelepçe ile tutuklanması ve Koç ailesi merkezli başlatılacak paralel devlet operasyonuna da dahil edilmesi gereken bu alçak, çift kimlikli, omurgasız sürüngen mahluk, Ankebut Ağı ile irtibatını Mason teşkilatı üzerinden sağlıyor.

AKPKK iktidarları zamanında, hiç olmadığı kadar güçlü, etkin olduklarını düşünüyorlar ve bu gizli Yahudi insan şeytanı bile normalde CHPKK taraftarı olması beklenirken sıkı bir AKPKK’li.. Zaten AKPKK, CHPKK, MHPKK, HDPKK hepsi bunların ortak projesi… Hepsi aynı alfabenin harfleri ve hepsi Şeytan’ın Konseyi’nin partisi…

Atilla’nın özgeçmişine bakıldığında, epeyi bir yerlerden geçmiş ve tahsil görmüş gibi gösterilebilse de iyi bilinmeli ki Ankebut Ağı’na çalışanların ve çalışacak olanların dünyada hep belli başlı yerlerden geçirilip kariyer yapmaları sağlanır. Ayrıca bunlar oralarda gerçekten tahsil yapmazlar, kendilerini yetiştirmezler, çoğu usulden gelip geçer ve diplomaları, sertifikaları alırlar. Ankebut Ağı bu nedenle son on yıllarda yetişmiş/vasıflı adam sıkıntısı da çekiyor. Bundan sebep bu Atilla, bu yaşta hala sadece bir kaymakam ama bu yaşta orada olmasının ikinci bir sebebi de var: şiddetli geçimsiz bir karakter sahibi oluşu, kendi ağı içinde bile kendisine zor tahammül edilebiliyor oluşu…

Özgeçmişinde geçen Exeter üniversitesi Ankebut Ağı’nın bir parçası… Baş hainlerden Abdullah Gül dahil, daha kimler kimler orada yetiştirilip başımıza bela edildiler. Abant İzzet Baysal üniversitesi de Deccal’in ordusunun yani Ankebut Ağı’nın bir parçası.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.11.2018 18:14)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s