Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (331)

“Her görüşten insanların, yazarların yazılarını paylaşabilirim. Bu, o insanları bütünüyle tasvip ettiğim anlamına gelmediği gibi yazılarını da bütünüyle tasvip ettiğim ve bütün iddialarına katıldığım anlamına gelmez. Hedefim, farklı görüşlerden ve zihinlerden yayılan fikirlerin ve bilgilerin profilimde tartışılmasıdır. Haber değeri taşıyan metinlerin ve görsellerin de arkadaşlarıma duyurulması, hadiseler, şahıslar, sebepler, sonuçlar üzerinde tartışmaktır. Paylaşımlarımın hukuki sorumluluğu tamamen yazarlarına aittir.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu notu profillerinizde bir kere paylaşım yapın ve ardından profillerinizin “Hakkında” kısmına da yapıştırın, orada kalsın.

Sonra da Akademi Dergisi’nin bütün yayınlarını profillerinizde özgürce paylaşın. Yayınlarımızı suç duyurusu kabul edip vatan, devlet meselesi görüp hedef aldığımız kişi, grup ve teşekküller hakkında tahkikat başlatmak yerine, yayınlarımızı insanlık namına, vatanseverlikle paylaşan TC vatandaşlarından herhangi birini dava edecek kadar düşmüş savcı ve hakimleri and olsun ki böcek misali ezeceğiz. Şu saatten sonra hiçbirinin bu kadar ileri gidebileceğine de ihtimal vermiyoruz. Bu hainler arasında sadece mermiden hızlı koşabilenleri varsa, onlar buna teşebbüs edebilirler.

Bu vakte kadar böyle paylaşımlar yapan takipçilerimizden hiçbirini dava edememişlerdi. Bu vaziyeti Cumali Arısoy’u hedefe alıp onun üzerinden kırmak ve davalar etmek yolunu denediler ama sert kayaya çarpıtlar. Bu kadar alçakça ve insanlık dışı bir manevrayı şu şartlarda ancak Ankebut Ağı’na çalışan Mason, gizli Yahudi, gizli Ermeni ya da gizli bilmen ne bela pislik adamlarına yaptırabilirler. Ya da aslen Türk kökenli olsa da iyice insanlıktan çıkmış, düşmüş, her işi rüşvet, usulsüzlük olan ve ipi kolayca çekilebilecek olan tiplere yaptırabilirler. Bunların hepsini ibret-i alem ederek başlarını ezmek de bizim vazifemiz.

Hiçbiriniz geri durmayın!

Bu yayınların ve bu yayınlardaki bilgi ve ispatların her yere yayılması farz üstüne farzdır. Zira hem vatan, devlet müdaafasına, hem küçücük binlerce çocuğun hayatlarının kurtarılmasına, hem fuhuş mafyasının eline düşürülmüş on binlerce kadının kurtarılmasına, hem uyuşturucu mafyasının çökertilmesine, hem dinimiz/itikadımız ve ahlakımız üzerine kurulan pusuların bertaraf edilmesine hizmet eden, vesile olan yayınlardır bunlar…

Başına otomatik silah dayanarak tehdit edilse bile gerçek bir hukuk adamı bu paylaşımları görüp es geçemez, bunları suç duyurusu kabul edip devlet gücü ile operasyonlar başlatır ve bir de aksine bunları paylaşanları dava etmek mi, asla yapamaz, yaparsa başı gövdesinden alınır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.11.2018 18:35)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s