Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (334)

Otura otura nasıl da kilo aldım, ne hallere geldim. Ne zaman çıkartacaklar şu kaosu, bir türlü araziye inemedim. Aslında ben arazi adamıydım da kim beni masa başına oturttu, onu da bilemedim. Ha bu arada, gizli saklı birisi değilim…

Mehmet Fahri Sertkaya

TC kimlik numaram: 24028105158
Cesaretine güvenen herkesi beklerim, ister dava etsinler, ister güçleri başka bir şeye yetiyorsa onu denesinler.

Bir hususun altını bir kez daha çizmek isterim ki biz burada evcilik oyunu falan oynamıyoruz. Karşımızdaki vatan hainlerini ve insanlık düşmanlarını korumaya yönelik en ufak bir hamle bile yapacak hakim ve savcıları bizden, Türk milletinden bilmiyoruz ve hiçbir mazeret dinlemeyiz, asla acımayız.

Çok darda, arada kalan varsa, hiç değilse istifa etsin. Bu sürecin sonunda yüzlerce hakim ve savcının da ipe gideceğini, yüzlercesinin de müebbet cezalar alacağını öngörebiliyoruz. Çok rahatız, hiç sıkıntımız yok, o günlere koşuyoruz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.11.2018 20:47)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s