Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (337)

Uzman görüşüne göre damadın bakışının ve duruşunun anlamı:

Mehmet Fahri Sertkaya

Bizim kim olduğumuzu bilmiyor musun? Kimlerle uğraştığını bilmiyor musun? Şimdiye kadar neler yaptığımızı gördün, duydun, biliyorsun. Bunların senin de başına gelmesini ister misin?

Ankebut Ağı içinde özel yetiştirilmiş bir konumda olan ve konseylerin emri icabı Erdoğan’a damat yapılan, yakın gelecekte Türkiye’nin başına geçirilmek istenen damat Berat Albayrak, zihinden zihine konuşma, zihinden zihine ses ve görüntü/hatıra aktarma, zihinden zihine telkin kabiliyetlerine de sahip ve o duruş ve bakışla aynı anda bunu yapıyor. Abdullatif Şener de bir anda ilk defa böyle bir muameleye maruz kalınca çokça sarsılıyor. Damat o anda Abdullatif Şener’in zihnine, daha önce kendileri karşısında Abdullatif Şener’in benzeri şekilde davranıp sonra kesip parçalayıp attıkları birinin feci haldeki görüntüsünü gösteriyor.

Anne tarafından Yahudi olan damat Berat beni ve ekibimi tehdit etti.

“Çok ileri gidiyorsunuz. Benim gibi gerçek bir Yahudiyi sen mi indireceksin ve asacaksın? Görürsünüz hepinizi öldüreceğiz, hepiniz öleceksiniz.” dedi.

Tavrımı çok net ve sert koydum. Birkaç cümle eveleyip gevelemek istedi ama konuştukça rezil oldu. Detayları sonra anlatacağım inş

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.11.2018 14:51)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.11.2018 18:04)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s