Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (340)

Müslüman dava adamını yık, Yakamoz’u kap…

Mehmet Fahri Sertkaya

Yakamoz’un gerçek hikayesi…

Kadir Mısıroğlu’na ait olan Boğaz’a nazır Yakamoz isimli mekan hakkında yıllarca yayınlar yapmış ve Kadir Mısıroğlu’nu muhatap alarak sorular sormuştum. Yıllarca sessiz kalmayı tercih etmişti. Kısa süre önce, sıkı bir Akademi Dergisi takipçisi ve kopyacısı olan ve MİT’in hain kanadı ile bağlantılı bir gizli Ermeni olduğu iddia edilen Soner Yalçın da bir köşe yazısında bu iddialarımı gündeme getirince, bu konuyu duyanların sayısı epeyi artmıştı.

Soner Yalçın biraz daha ek bilgiler ile yazmış olsa da hakikati ya bulamamış ya da bulmuş ama duyurmak/yazmak işine gelmemiş. O mekanı o Kadir’e Yahudiler verdi. En yüksek rütbeli Yahudi din adamları işin içindeydi. Kadir Mısıroğlu’ndan büyük bir yardım talep etmişlerdi. O zamanda meydanda olup samimiyetle vatana, millete, İslam’a hizmet eden bir şahsı harcamasını istediler. Kadir de anlaştı, istenileni yaptı. Sebil dergisinde o şahıs hakkında tamamen yalana ve iftiraya dayalı yayınlar yaptı. Sonra durmadı, sözle de o şahsın aleyhinde sürekli çıkışlar yaptı, kamuoyu oluşturdu. O şahıs Yahudiler ve Masonlar için büyük bir tehlike olmuşken, hakkından gelinmesinde Kadir de bu şekilde kendini kullandırdıı. Sonra bu büyük hizmetinden dolayı Yakamoz gibi çok kıymetli bir mekanı ona Yahudiler/Masonlar verdiler. O gerçek dava adamı da ceza evine kondu. Bu hikayeyi bilenlerin sayısı az da değil, bir süre sonra şu Kadir’in de yüzüne bile tükürülmeyecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.11.2018 18:27)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s