Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (341)

“Senin bu dava ve bu din ile hiç bağın kalmamış.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Son on yıllarda İsrail’in ve Siyonizmin menfaatine olan pek çok işi bilerek ve hür iradesi ile yaptı çakma üstad Kadir Mısıroğlu… Hususiyle hayatının şu son dönemlerinde çok iyi para kaldırdı. Bunun için zaten Masonlara, Siyonistlere, İsrail’e, Amerika’ya ve AKPKK’ye yarandı. Bunun için zaten bin kere ipini çektim ve “İşte bu kadarlıksın… Senin gerçek yüzünü meydana sermek 10 dk’lık iş. Bunca tezatı aldanarak konuşamaz yapamazsın. Hepsini bilerek ve farkında olarak yapıyorsun. Senin bu dava ve bu din ile hiç bağın kalmamış. Çık karşıma, neden daha da daha da sert vurdukça bile hala beni görmezden geliyorsun? Neden minderden kaçıyorsun?” dedikçe karşıma çıkamadı ve çıkamaz.

Ben son birkaç senedir ona vurdukça ve mindere çekmek istedikce çok endişlendi ve korktu. Benim boş konuşmayan biri olduğumu hep biliyordu. Birisi benden ya da yayınlarımdan sorsa “Bırakın onu ya, bulaşmayın” deyip hep konu değiştirmesinin sebebi de buydu. Bana bulaşmamak ve benimle karşı karşıya kalmamak için aşırı bir dikkat ve gayret sarf etti.

Yaklaşık beş sene önce Tayyip “Bu mfs bizim işimizi engeller mi? Böyle böyle yayınlar yapıyor, nasıl davranalım?” diye patlamış mısıra danıştı. O da “İlgilenme o konuyla, şimdi ilgilenir üstüne gidersen adamı haklı çıkartırsın. O da senin için sorun olur. Varlığını bile görmezden gel” dedi ve Tayyip de Kadir’in sözünü dinledi. Kadir böyle demese ne olacak, zaten Tayyip’in karşımda hamle yapmaya alanı bile kalmamıştı. Tayyip de Kadir’in kendilerine hizmet eden bir münafık olduğunu kesin surette biliyor. Arada münafık dayanışması var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.11.2018 18:58)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s