Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (345)

Siyonistler, çok sıkıştılar. Huawei marka Çin malı cep telefonlarının ve baz istasyonlarının bu kadar yayılması CIA ve MOSSAD’ın planlarını bozuyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Çünkü IOS ve Android telefonlar CIA’ya bağlanıyor. CIA bunların ön ve arka kameralarını istediği zaman açabiliyor ve fotoğraf çekebiliyor. Mikrofonlarını açıp ortam dinlemesi yapabildiği gibi görüşmeleri de dinliyor. Kişi listeleri, fotoğraf albümleri dahil her türlü veriyi çekebiliyor. Ayarlardan kapatılmış dahi olsa kullanıcının konumunu belirleyebiliyor. Google, Facebook, Instagram, WhatsApp, Google+, Gmail, Twitter, Youtube, IOS ve Andorid sistemleri Ankebut Ağı’na bağlı sistemler. Bunların uygulamalarının yüklü olduğu cep telefonu ya da diğer mobil cihazları taşımak demek, CIA’yı cebinizde taşımak demektir. Türk milleti bunlardan derhal kurtarılmalı.

Bunlar on senedir Akademi Dergisi hesaplarını ve on binleri bulmuş yayınlarını, yazılarını, videolarını sansürlediler ve son bir senedir tamamen yok ettiler diye Telegram’a geçtik. İlk zamanlarda her şey normal olsa da son aylarda Türkiye’deki IOS ve Android kullanıcılarının mobil cihazlarına müdahale ederek Telegram uygulamasının sağlıklı çalışmasını engelliyorlar. Bu nedenle grubumuza her gün çok sayıda yeni üye katılmasına rağmen, birkaç aydır olduğumuz yerde sayıyoruz. Çünkü hem yeni gelenler hem de önceden takipçi olanlar, bıktırırcasına devam eden teknik sorunlar yaşıyorlar. Telegram uygulaması kilitlenip donuyor. Grup açılıyor ama hiç paylaşım göremiyorlar v.b. sorunlar yaşatılıyor. Bundan kurtulmanın yolu Telegram’ı hemen elle tamamen silip sitesine gidip son sürümü indirip yeniden kurmak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 24.11.2018 21:01)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s