Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (346)

“Suudi Arabistan olmasaydı İsrail’in hali duman olurdu!”

Mehmet Fahri Sertkaya

ABD Başkanı Donald Trump, “Suudi Arabistan olmasaydı İsrail’in başı dertte olurdu” açıklamasında bulundu.

ABD Başkanı Donald Trump, Florida’da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Trump, Cemal Kaşıkçı olayında Suudi Arabistan’ı aklamaya çalışırken Suudi Arabistan-İsrail ilişiklerine değinerek, Suudi Arabistan’ın yardımıyla İsrail’in büyük bir bataklığa saplanmaktan kurtulduğunu söyledi.

Suudi Arabistan’ın İsrail’e olan desteğine dikkat çeken Trump, “Suudi Arabistan olmasaydı İsrail’in başı dertte olurdu” ifadelerini kullandı.

Trump daha önce de yaptığı açıklamalarda Suudi Arabistan ile İsrail arasında güçlü ilişkiler olduğuna dikkat çekmiş ve 23 Ekim’de yaptığı açıklamada “Suudi Arabistan İsrail konusunda bize çok yardım etti” diyerek ilişkileri gün yüzüne çıkarmış ancak ne tür bir yardımda bulunduğuna açıklık getirmemişti.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.11.2018 12:50)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s