Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (348)

Sabah sabah 5 ölümsüz şeytanını bir anda öldürdük

Mehmet Fahri Sertkaya

Yemenli Ramazan olarak bilinen ve Mısır’da Müslüman kimliğinde yaşayan kripto Yahudi büyücü, inanamıyordur, çıldırıyordur.

Konseylerdeki büyücü hahamları bile aciz kaldı diye meydana sürülen ve kendisinden çok şey beklenen bu insan şeytanının bu tür saldırılarını bekliyorduk ve yakında mühleti bitecek, izin verilecek ve Yemenliyi öldüreceğiz.

Ne de olsa TC kanunlarına tabi değil ve ortada ispat yok. Mısır’dan gelip de “Siz öldürmüşsünüz” diyemezler 😉 Zaten herifin evinden çıktığı da yok. Ölecek de kim bilir leşi kaç gün sonra kokup da bulunacak.

Beş ölümsüz şeytanın bir darbe ile ölmesi ve yanında yardımcı şeytanlardan 15’inin de aynı darbede ölmesi, onu şimdi tiril tiril titretiyordur. Otuz yılını büyücülüğe vermiş biri ama belki de ilk defa ölümsüz denilen cinlerden beşinin bir arada öldürüldüğüne ve tek vuruşta öldürüldüğüne şahit olmuştur. Lakin yine de duramaz, üstümüze gelmek zorunda. Zira o da pes ettiğinde, karşımızda ankebut yani örümcek ağının büyücülük sistemi bir bütün olarak çökmüş olacak ve tesirsiz kalacak. Bunu kabullenemezler. Ankebut Ağı’nın elinden büyücülük alındığında zaten geriye bir hiç kalır.

Geçen Berbat Albayrak karşımda artistlik yapmaya çabalıyorken “Ne oldu, seni de mi çarpalım ve sonra çarptığımızı ilan mı edelim? İbrahim Pehlivan gibi mi yapalım, bunu mu istiyorsun?” deyince çok paniklemişti. “Siz kimsiniz beni çarpacaksınız?” bile diyememişti. Halbuki o andaki ruh hali ve tarzı dikkate alındığında, hiç düşünmeden böyle bir cümle kurması beklenirdi. Nasıl da topuklamıştı.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın/yapabileceklerimizin teminatıdır. Bizim gücümüzün yettiği yere, Azazil’e tapan bu insan şeytanlarının hayalleri bile yetişemez.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 07:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s