Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (350)

Ankebut Operasyonu’nda dört şehit daha verdik

Mehmet Fahri Sertkaya

İki subay ve iki astsubay İstanbul’un göbeğinde şehit oldu da üzerine bunca saat geçip de cenazeleri Adli Tıp’a götürüldü ve otopsiden sonra teslim dahi alındı ama haber metinlerinde dört şehidimizin isimleri bile geçirilmiyor, neden?

İsimleri bile geçirilmiyor, rütbeleri bile yazılmıyor ve geçilen haberlerin hepsi bir tuhaf çünkü aralarından Aykut Yurtsever ve Emre Vahit Bekli, Ankebut Operasyonu kapsamında yaptığımız yayınları bir bütün halinde dikkatle incelemişlerdi, gayrete gelmişlerdi ve tehlikeli görülerek ortadan kaldırıldılar.

Hususiyle ordumuzdan BOP kapsamında silah ve mühimmat çalınıyor olması… Akşam karanlığında bunlar tecrübesiz erlere taşıtılıyorken yaşanan kazalarda yüzlerce askerimizin şehit ediliyor olması… Ayrıca İdlib ve Afrin tiyatroları ile büyük ihanetlere maruz bırakılıyor oluşumuz ve toplamda binlerce denecek kadar şehit verip gizleniliyor oluşu ve son olarak Hakkari’de askeri üsden silah ve mühimmat kaçırılırken yaşanan patlamada 130’dan fazla can kaybı olduğunu yazmamış bu yiğitlerin canlarını sıkmıştı.

Araştırmalar, soruşturmalar yaptılar. Araştırdıkça detaylara kadar gerçekleri yazdığımızı anladılar ve somut deliller ile şahitler bile buldular. Ve bunlara sürekli yenilerini ekleyip son şeklini verip ufak ufak müdaheleleri başlatmak için mücadele ediyorlardı. Fark edildiler, haince bir planlama yapıldı ve kaza görüntüsü ile ortadan kaldırıldılar. Uydudan gönderilen sinyallerle ya da lazer ışınları ile helikopterlerin düşürülebildiği artık herkesin malumu… Çok sık konuşulan ve tartışılan bir husus bu… Henüz kesinleştirilememiş ilk bilgilere göre, onları da uydudan vurdular. Hem bu şekilde vatan, devlet, millet, din uğruna can verdikleri için hem de düşürüleceklerini anladıklarında kimsenin zarar görmemesini isteyerek kendilerini feda etmeyi seçtikleri ve yüksekten düşerek öldükleri için hakiki şehitlerden oldular. Allah şefaatlerine nasil eylesin.

İsrail ile danışıklı dövüştürülerek sözde kahramanlaştırılan ultra hain ve idamlık pislik herif Hakan Fidan’ın hususi alaka göstermesi ile Ankebut Operasyonu karşıtı sürdürülmekte olan teknik takiplere takıldılar ve Fidan’ın hain adamlarının da hedefi oldular. MİT’in bu hain kanadı bu haince eylemi yapması için Hulusi Akar’ı araya koydu. Lakin bunu yapmadan önce CIA’dan da “olur” aldı. CIA da zaten konseylerin emrinde ve konseylerden aldı.

Az kaldı… O Fidan’ı ve ekibini kıskıvrak çevirip alacağız ve bütün Türkiye’ye canlı yayında izleterek ipe çekeceğiz. Onu bu devletin ve milletin başına bela eden Karay Yahudisi vatan haini Ahmet Davutoğlu’nu da onun hemen yanında sallandıracağız. Bütün bunları görüp bilip yıllardır hala bu hainlere hizmet eden Hulusi Akar’ın da aralarında olmama lüksü yok.

Şu ihanetlere bilerek ve isteyerek alet olan basın ve medya patronları ve personeli de asılacak. And olsun ki bu süreçte bu hainlere kıl kadar hizmet eden bütün hakim ve savcıları herkesten ama herkesten önce asacağız ve leşlerini birkaç hafta boğaz köprüsünde sallandırıp dünyaya izleteceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 18:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s