Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (351)

“Baş belaları, yine yazmışlar.”

Mehmet Fahri Sertkaya

İstanbul Sancaktepe’de askeri helikopterin AKPKK’li/BOP’çu hainler tarafından düşürülmesi ve içindeki subay ve astsubayların öldürülmesine dair detayları yazmamızdan sonra, etrafındaki kendi gibi vatan hainlerine, vatan haini pislik herif Tayyip Erdoğan şu mealde konuştu: “Baş belaları, yine yazmışlar. Ne kadar sessiz sakin yaparsak bu gibi işleri, o kadar iyi. Açık vermemeliyiz. Neticede bunlar asker… Bu milletin hassasiyetleri var, damarlarına basmamak lazım.”

Şehitlerden Emre Vahit Bekli gizli kamera görüntüleri dahi elde etmişti. Bu görüntülerde, içimizdeki İsrail’in TSK içindeki gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason hain adamlarının TSK’dan BOP çerçevesinde silah ve mühimmat kaçırttığı anların görüntüleri vardı. Şehit Emre ve arkadaşları arkasını takip ettiklerinde, sadece sınır bölgelerindeki üslerden değil, Türkiye’nin nerede ise her yerindeki üslerden silah ve mühimmat kaçırıldığını belgelediler. “Türk subayı” olarak görünen/bilinen çok üst rütbeli subayların bu işlerin içinde olduğunu gördüler. Akademi Dergisi yayınları ufuklarını açmıştı, cesaret vermişti ve korkmadan araştırmalara devam ediyorlardı. İçimizdeki İsrail onları da tespit etti ve şehit etti. Şehtilerimizin başka arkadaşları da vardı, kamera görüntüleri ve diğer bazı somut ispatlar hala bu arkadaşlarında mevcut ve hala şu koca orduda Türk ve Müslüman rütbeliler bu vatan evlatlarını korumaya alıp bir de desteklemezlerse ve hala şu hakim ve savcılar sessiz durmaya devam ederlerse bu memleket çok fena karışacak. Yangının en şiddetli yerinde de yetkili olup da vazifesini yapmayanlar ile yetkisini bu hainler için kullananlar kalacak.

YİT, bir bilgiyi düzeltti. Bu şehitlerimiz o son uçuşlarında delil peşinde değillermiş, pusuya çekilmişler. Onlara üstlerindeki hainler talimatlar verip uçuşa göndermişler. Kazan görüntüsü vererek öldürebilmek için bu yolu seçmişler.

Görsel: “İstanbul’un göbeğinde dört şehit verdik, üzerine bunca saat geçti, Adli Tıp’tan şehitlerin cenazeleri bile teslim alındı, hani o şehitlerin isimleri ve resimleri? Nedir basındaki ve medyadaki bu tuhaf hal? Buna Türk basın ve medyası denebilir mi?” dememizden hemen sonra, içimizdeki İsrail’in kurumsal gazetelerinden biri olan Hürriyet’te, vatan haini alçak pislik herif Hulusi Akar’ın ağzından yapılan haberin ekran görüntüsü… Haber saati: 20:22… Biz, paylaşımı 19:24’te yapmıştık.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 19:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s