Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (352)

Hulusi Akar: En ufak bir sıkıntıda topun ağzına ilk biz geliriz

Mehmet Fahri Sertkaya

Vatan haini idamlık pislik herif Hulusi Akar, ordumuzda çok üst rütbeleri ile kritik konumlarda bulunan ve kendi gibi azılı vatan hainleri olan birkaç arkadaşı ile bir arada iken şu mealda konuştu.
“Bu askerler gibi daha da çıkacak. Önlem almak lazım. En ufak bir sıkıntı da topun ağzına ilk biz geliriz. Bizi satarlar, her şeyi üstümüze yığıp kendileri aradan sıyrılırlar. Diğerlerinin başına ne geldiğini biliyoruz. İşi daha sıkı tutmak lazım. Özellikle bu silah ve mühimmat kaçırdığımız hususunda haberler yayılmamalı, deliller bulunamamalı, kimseye göz açtırmayalım.”

“AKPKK ve Tayyip daha önce FETÖ ile beraberdi ve bak ne oldu, birilerinin üstüne yıkıp kendilerini temize çektiler hatta kendilerini kahraman ilan ettiler. Bu bizim BOP kapsamında yaptığımız ihanetler de patlak verirse, her şeyi bizim üstümüze yıkıp kendileri sıyrılmak isterler.” manasına kurduğu cümlelerdi bunlar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 20:33)

Bana yeni yeni iletilen ve kesinleştirilen bilgileri aktarıyorum

Ordu bünyesinde kimlerin vatanseverce davrandığının ve içimizdeki İsrail’e karşı mücadele verdiğinin belirlenmesi, bu vatan evlatlarının izlenmesi, dinlemesi kısmını vatan haini BOP’çu gizli Ermeni Hakan Fidan ve adamları yapmış.

İsrail ve ABD’ye çalışan ve konseyler dahil Ankebut Ağı’nı bilip bu ağ sayesinde MİT’in başına tepeden inme şekilde getirilen ve bitmek bilmeyen skandallara rağmen hala orada tutulan Hakan Fidan, elde ettiği bilgileri vatan haini namussuz herif Hulusi Akar’a vermiş ve “Boşlamayın, ortadan kaldırın” demiş.

YİT, şehidimiz Aykut Yurtsever’in (sağ üstteki) suikastten yaralı kurtulmasının ardından içimizdeki İsrail’in arazideki adamlarından olup halktan gibi görünen kişilerce olay yerinde öldürülmüş olabileceği ihtimalini çok yüksek görüyor.

Aykut Yurtsever de Emre Vahit Bekli ile paslaşıyordu. İkisi de ordu içinde nasıl ihanatler döndüğünü, Akademi Dergisi yayınlarından sonra iyice anlamışlardı ve BOP kapsamında ordumuzdan silah ve mühimmat kaçırıldığının, uluslar arası terör örgütlerine yardım ve yataklık yapıldığının, içimizdeki İsrail’e, İsrail’e ve Siyonizme çalışıldığının somut delillerini görmüşlerdi. Bu deliller Erdoğan, bütün bakanlar, Hulusi Akar, Ahmet Davutoğlu, onlarca yüksek rütbeli subay dahil yüzlerce haini hızlıca ipe götürecek delillerdi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 21:19)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s