Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (353)

Yine büyük oynamayı mı deniyorlar?

Mehmet Fahri Sertkaya

Sabetaycı gizli Yahudi Gamze Özçelik’in hidayet bulduğuna ve tesettüre büründüğüne dair haberleri kale almayın.

Devletimizin ilgili kurumlarının yetkilileri, artık çok tekrarı yaşanmış olan bu gibi sahnelerde samimiyet var mı yok mu incelemeler yapmalı. Hidayet ve istikamet bulmuş bir görüntü ile eş zamanlı olarak insani yardım kuruluşu görüntüsü verilmesi ve yardım kuruluşunun bu kadar hızlı büyümesi son derece şüpheli…

Üstelik Gamze Özçelik’in aralarından çıktığı Sabetaycı gizli Yahudilerin ve Masonların, böyle bir hidayet hikayesi gerçek olduğunda kendilerinden bekleyeceğimiz tepkiyi ve düşmanlığı sergilememiş olması da son derece şüphe çekici bir şey.

Zaten bitmiş, piyasanın tabiri ile yıldızı sönmüş, kötü şekilde jübile yapmış ve özel hayatı ile ruh sağlığı aşırı derecede bozulmuş birinin üzerinden sabetaycılar ve Masonlar böyle bir tiyatro sahneliyorlar mı ve büyük vurgun vurmak isteyorlar mı, tahkikat yapılmalı.

Gamze Özçelik ismi üzerinden prim yapmak isteyen insani yardım kuruluşu görünüşlü teşekküller didik didik edilip incelenmelidir. Bunların içlerinde Sabetaycılar ve Masonlar var mıdır, yine ekip çalışması yapmışlar mı ve yine hedef Müslümanları dolandırıp vurgun vurmak mı, şüpheler ortadan kaldırılmalıdır ve suç varsa yargıya aksettirilip cezalandırılmalıdır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 23:35)

 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s