Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (354)

Bir nevi e-bomba

Mehmet Fahri Sertkaya

Uydudan gönderilen enerji dalgaları helikopterlerin ve uçakların gövdesinde ve de elektronik cihazlarında aşırı yük denecek bir enerji gelirimine sebep oluyor. Buna bir nevi e-bomba yani elektronik bomba denebilir. İnsanlarda ölümcül bir tesiri olmasa da bir anda ruh/beden dengesini kısmi olarak darbeliyor ve ani surette panik, endişe, korku hakim oluyor. Maruz kalan kişiler ne yapacağını bilemez ve şaşkın bir hale geliyor. Lakin aynı dalga boylarına maruz kaldığında uçakların yada helikopterlerin elektromekanik işlerliği bozuluyor. Oluşan enerji aşırı enerji yüklenmesine ve hemen ardından yakıt tankının alev almasına sebep oluyor. Eş zamanlı olarak elektronik teçhizat (bobinler ve elektronik devre elemanları) da yanıyor ve havada uçmakta olan aracın kontrolü bir anda kaybediliyor.

Askerlerimize yapılan bu suikast de aynı usulle yapılmış gibi duruyor. Uzmana personelin, helikopterin enkazı üzerinde inceleme yaparak bunu kesinlik derecesinde doğrulaması mümkün duruyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.11.2018 23:50)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s