Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (356)

NTV’nin ve Ferit Şahenk’in gerçek yüzü

Mehmet Fahri Sertkaya

Türkiye’de böyle bir basın ve medya varken dış düşman olmasa da olur. Adil yargılamada cezası kesinleşmiş ve üst yargı kurumunda onanmış bir hükümlü katil hakkında “kaçtı” diyememişler “gitti” demişler. Neden?

Kişiler hakkındaki haberlerde kullandıkları dili, hakkında haber yaptıkları kişilerin parası olup olmadığına bakarak mı seçiyorlar? Şu apaçık kaçışa “kaçış” demelerini geçin, bu milletin iyiliğini isteyen bir basın ve medya “Kaçacağı belliydi, neden tedbir alınmadı” demeliydi. İşte bu sözde basın mensubu alçakların haber dili ve tarzı sadece paralı parasız durumuna göre de değişmiyor. Söz konusu olan İslam ise, Müslümanlar ise ve gerçek Türkler ise aynı kuralsızlığı açıkça sergileyerek sözde habercilik yapıyorlar. Çünkü Hürriyet, içimizdeki İsrail’in kurumsal gazetelerinden biri ve kimseye de satılmadı, hala kripto Yahudi Aydın Doğan, içimizdeki İsrail dediğimiz paralel devlet ve ihanet teşekkülü adına emanetçiliğini yapıyor. NTV ise kripto Yahudi Ferit Şahenk’in…

Şu Türkiye’de bu tarz Yahudilerden yüz tane olsa ve böyle kuralsızlıkla bir şeyleri ele geçirip elde tutuyor olsalar, bela olarak koca memlekete yeterler. Dış düşman olmasa da olur.

Sıkı bir AKPKK organize suç, terör ve ihanet örgütü militanı olan Galip Öztürk “Süleymancılar bu seçimde de yeni Türkiye’ye oy vermezlerse yardımı keseceğim” demişti de merhum büyüğümüzün talimatı ile o güne kadar kaç lira yardım yaptığı hesaplanıp kendisine iade edilmişti. Yıllardır meydandayım, biz Süleymanlılar hakkında atıp tutanlar arasında bir tane bile şahsiyetli, karakterli, dürüst, namuslu kişi görmedim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.11.2018 07:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s