Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (357)

Türkiye’de en büyük suç vatanseverlik ve ülkede hukuk sistemi AKPKK’nin oyuncağı oldu

Mehmet Fahri Sertkaya

Birazdan size devlet sistemi içine sızmış üç pislik hainin yeni ortak macerasını anlatacağım ve sonra duruma göre, akıllı olmazlarsa tansiyonu en yükseğe kadar çıkartıp Türkiye’yi karıştıracağım.

Bu gördüğünüz ahlaksız kadın, Sabetaycı bir gizli Yahudi ve vatan hainidir. Sabetaycı gizli Yahudiler içinde sözü geçen bir üst seviye haindir.

Derhal ters kelepçe ile alınması icap eden Sabetaycı gizli Yahudi ve vatan haini Meral Akşener, kerhanecibaşı, organ/uyşturucu dahil her mafyanın adamı ve Sabetaycı Numan Kurtulmuş ile görüştü.

Baş belası vatan haini Meral, kendi gibi Sabetaycı hain olan Numan’a “Bu mfs hepimiz için tehdit, bu işin üzerine gidilmeli. Kendisine bir şey yapamasak da etrafından başlamalıyız.” dedi

Bin türlü insanlık dışı suçunu ve bağlantılarını gözler önüne serdiğimiz halde Türk/İslam düşmanı çevrelerin marifeti ile hala devletimizin pek çok kritik kararına tesir edebilen Numan da “Tamam, ben bakacağım, ilgileneceğim” dedi. O da Adalet Bakanı Abdülhamid’le görüştü ve “Böyle böyle dengeler, kişiler var. Çok ayağımıza dolanıyor. Bu adamın kendisini durduramıyoruz ama etrafındakileri durdurmak için bir bakın. Kimde en ufak bir sıkıntı görürseniz onları içeri alın” dedi.

Böylesine haince bağlantılar ve dengeler sonrasında, vatana ihanet suçu işlemeye razı olan Abdülhamit Gül’ün de müdahil olmasıyla, vatan için çırpınan bir TC. vatandaşı olan Harun Çoban içeri alındı.

Harun Çoban mfs’lerden birisi olmasa da son birkaç senedir elinden geldiğince Akademi Dergisi hizmetlerine destek olan, hususiyle hukuki mücadelede kendi isteği ile ileri çıkan biriydi. Antalya’da valilik, kaymakamlıklar ve belediyelerin başının belası olmuş, döndürülen kirli işleri bozmaya çalışan ve adalet arayan biriydi. Verdiği onlarca şikayet dilekçesi, alemin gözleri önünde yok edilmişti ve bunları anlattırdığım birkaç telefon görüşmesinin ses kayıtlarını Youtube dahil her yerde paylaşmıştım.

Şu hale bakınız ki böyle asilce adalet arayan, milletini, devletini, vatanını dert eden ve gecesini gündüzüne katan birisi, devlet sistemi içine sızmış Sabetaycı hainlerin ve alçak pislik ve baş fitneci Meral Akşener’in mücadelesi neticesi uyduruktan bir sebeple bu gün içeri alındı.

Yarın 29 Kasım 2018 akşamına, mesai bitimine kadar Harun Çoban tahliye edilmezse, benim adım mfs, hem vallahi, hem billahi, hem tallahi öyle bir karşılık vereceğim ki Türkiye ayağa kalkarsa şaşırmayacağım. İşte meydan, restim rest ve arkasında da her zaman olduğu gibi duracağım.

Bana bak, sıfatından bile pislik akan alçak, yalancı, namussuz, fitneci, hain kadın! Senin de kulağını çekeyim.

Bütün pis işlerini en ince ayrıntılarına kadar biliyor ve somut delillerle ispat edebiliyorum. Bu sana son ikazım, ya haddini bileceksin ya da bir dahaki sefere kulağını değil ipini çekerim.

Ne oldu, hesapların mı bozuldu? 2016’da Akademi Dergisi aleyhindeki sahte yasaklama maili işinin arkasında olanlardan biri bile sendin kuralsız, ahlak tanımaz dişi şeytan! Her şeye rağmen planlarınız tutmuyor diye mi kuduruyorsun? İnanamıyor musun içimizdeki adamlarınızı üçer beşer ifşa etmeme? İhanet çarkınızın cemaatimiz içine uzayan kolunu kestiğime? Seni, etrafındakileri, bağlantılarınızı, teşkilatınızı, pis işlerinizi, suçlarınızı hepsini biliyorum. Cemaatimizdeki bütün adamlarını biliyorum. Neyi nereden nasıl ve kiminle çevirdiğini, hepsini biliyorum. Sana da rest çekiyorum ya akıllı olacaksın ya da seni ve sistemini çökertip gerçek bir adalet bakanının önüne atacağım. Tayyip, Numan, Hulusi Akar, Ahmet Devitoğlu, Hakan Fidan ve diğerleri yan yana ipte sallanırken sen de kendini yanlarına eklemiş olursun.

Türkiye bunları bilmeli…

Sabetaycı gizli Yahudi Gamze Özçelik’in hidayet bulduğu, tesettüre girdiği görüntüsü ile tamamen tiyatro sahnelemektir.

Sabetaycı gizli Yahudi ultra vatan haini ve cürüm/pislik şebekesinin dişi şeytan lideri Meral Akşener’in de aralarında bulunduğu bir Sabetaycı hain güruhun, Müslüman Türk milletinin dini duygularını sömürerek büyük çaplı dolandırıcılık faaliyeti yaptığı bir manevradır bu… Arka planında, namuslu ve ahlaklı her insanın midesini anında ekşitecek derecede şeytanca ve insanlık dışı işler dönmektedir.

Yarın akşamı, Harun Çoban’ın tahliyesini bekliyoruz. Aksi halde o kadar hızlı şekilde o kadar çok meselede o kadar çok somut ispat paylaşacağız ki, Türkiye değil dünya bile sarsılacak.

Ayrıca yüzlerce kişiye talimatlar vereceğim. Her biri memleketin başka yerlerinde olan bu arkadaşlar aynı anlarda yüzlerce farklı adliyeden onlarca vahim konuda somut delillerle suç duyurularında bulunup bulundukları yerlerdeki yerel basın ve medyaya da bunları verip mücadeleye başlayacaklar. Bunlar, Tayyip’ten Numan’a, Abdülhamit’in Gül’den, Ahmet Davutoğlu’na, Meral Akşener’den İçimizdeki İsrail’in patron görünümlü onlarca hainine kadar herkesi yakacak dosyalar ve deliller…

Bedelse, bedel ödeyeceğiz

Türkiye’nin bir adalet bakanı yok, o İsrail’in ve içimizdeki İsrail’in bakanı

Abdülhamit Gül…

Gazi Antep Nizip doğumlu bir Kürt Yahudisi ve Mason… Gönülden gelen bir istekle İsrail için ve içimizdeki İsrail için mücadele ediyor.

Önceleri Saadet Partisi içine sızmıştı. Sonradan Sabetaycı gizli Yahudiler, Sabetaycı gizli Yahudi Numan Kurtulmuş üzerinden HAS Parti’yi kurarken Abdülhamid Gül de kurucular kurulu arasında yer aldı. Dosyası kabarık olup sayısız masuma kasten pusu kurup hala içeride yatıran Abdülhamid Gül’ü anlatmaya, sesli anlatılacak olsa bile saatler lazım. Özetle denecek söz ise şudur:

Türkiye’de Adalet Bakanı bir T.C. vatandaşı olarak görünen bu ultra hain, Ankebut Ağı’nın üst kadrosunu fazlaca bilmese de kendisi gibi gizlli Yahudilerle birlikte durmadan milletimize, devletimize ihanet ediyor. Kendisi gibi gizli Yahudi olan Numan Kurtulmuş’un taleplerini ise hiç es geçemiyor. T.C. devletinin adalet bakanı olmaktan ziyade Numan Kurtulmuş’un adamı olmuş ve Harun Çoban’ın içeri alınması ihanetinde de aktif rol almış ve yarın akşama kadar Harun Çoban tahliye edilmezse mfs’lerden yediği şamarları bütün dünyanın konuşacağı biri.

Son günlerde hakim ve savcıları ikaz edip mevzunun ne kadar ciddi olduğuna temas etmemiz ve sık tekrarla “Bunlara hizmet eder en ufak manevralar bile yapsanız, sizi de asarlar. Böyle bir vatan, devlet, namus, hürriyet mücadelesinin karşısına sizi geçirirlerse, sizi en önden asarız” dememiz, bunları çok çıldırtmış. Kıvranıp durmuşlar “Nasıl bir karşılık verebiliriz” diye… Çünkü üç beş hain devlet sistemimiz içine sızmış ve bizim aleyhimize döndürmeye uğraşıyor. Bunun da kilit noktası: Adalet Bakanlığı ve bünyesindeki hakim ve savcılar…

Bir de kendileri gibi azılı vatan haini Meral fahişesi de talepte bulununca Harun Çoban’ı almışlar. Kararı da onlar versinler, ben yarını bekleyeyim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 14:36)

Büyük ihtimalle yarın akşam sizlere, Sabetaycı Meral Akşener, Sabetaycı Gamze Özçelik ve kripto Yahudi Mehmet Haberal dahil yüzlerce kripto Yahudinin ortak faaliyet gösterdiği organ mafyası ağını anlatacağım.

Türkiye içindeki organ sistemi büyük darbe alan Mehmet Haberal’ın Meral fahişesine nasıl yanaştığını, hali hazırda mevcut bulunan ve gizli Yahudi Gamze Özçelik ismi üzerinden medyatik yapılan sözde insani yardım kuruluşunun arka planını, organları için kaçırılacak küçücük masum çocuklara nasıl aracılık yapacağını ve daha neleri neleri anlatacağım… Yarın akşam olsun bakalım…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 18:01)

0532 139 68 58 / 0216 349 49 08

Tepkisiz kalmayın. Bu numaraları arayın ve paylaşımlarımızı söyleyin, sonra da savunma/izahat yapmalarını isteyin. En yakın Emniyet müdür. ve savcılıklara da gidin.

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 20:46)

Harun Çoban kardeşimizin iki gün önce, yine etrafımdan olan bir kardeşimizle arasında geçen yazışması.

Klavye hataları olmuş
Kurslarımız-Turlarımız olmuş
İstihare-İştişare olmuş.

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 21:18)

“Başbakanı şikayet etme cesaretine ben sahip miyim, sahibim? Ben ediyorum kardeşim, sen niye korkuyorsun, sen işini yapsana?”

Harun Çoban ile, içimizdeki İsrail’in kasten çökerttiği ve hukuk sistemi olmaktan çıkartıp da Türk guguk sistemine dönüştürdüğü çürümüş sistemi konuştuğumuz bir video…

Böyle bir videoyu da kilitlediler ve son yorumu sekiz ay önce aldı. Sekiz aydır tek yorum bile almadı. Bu şekilde asilce vatan müdaafası yapan ve hak-hukuk arayan bir TC vatandaşı olan Harun Çoban içeri konulmuşsa, ak kara, kara da ak olmuştur. Devlet gücü hainlerin ve suçluların kontrolüne girmiştir. İtaat haram ve isyan farz olmuştur. Biz hukukun izin verdiği çerçevede millet isyanını başlatacağız. Herkesi, Tayyip’i bile bir kenara bırakıp and olsun ki öncelikle kullandıkları hakim ve savcılar ile bürokratları asacağız.

bknz: https://ok.ru/video/1230451706480

Bu da bir diğeri ve bunu da CIA marifeti ile kilitleyip yok ettiler.

bknz: https://ok.ru/video/1230531791472

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 21:28)

Sabetayist gizli Yahudi Numan Kurtulmuş ile Sabetayist gizli Yahudi Meral Akşener telefonda görüştüler. İkisinde de panik hakimdi. Yarın akşamı bekliyoruz, tahliye gerçekleşmezse onlarca hamleyi aynı anda yapacağız ve görüşmenin detaylarını da yazarız.

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 21:47)

Dünyanın her yerinden çok büyük destek var. Her geçen gün gayrete gelen Müslümanların sayısı artıyor.


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.Akşamı bekliyoruz. Hazırız. Öyle bir fırtına kopacak ki ortada ne İYİ Parti kalacak, ne Meral Akşener, ne bağlantıları… Orada da kalmayacak, Numan sokaklarda korumalarla bile gezemeyecek, resmi merasimlere bile gidemeyecek ve yüz binlerce insan bulunduğu mekanları basıp onu insanlık namına bir an önce boğmak isteyecek. Bir sonraki aşama ise millet darbesine dönüşen çığ misali katlanan bir tepki seli olacak. Mecliste bir tane Sabetaycı gizli Yahudi vekil bile duramayacak.

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 13:21)

Türkiye karışacak.

Bunlar gücümüzü de ciddiyetimizi de biliyorlar ama anlaşılan o ki şamarlarımızı yemek istiyorlar.

Kardeşlerimizin ve ihvanımızın haberi olsun, bilsinler. Bir çatışma ortamına giriyoruz. Türkiye’nin denge çivilerini art arda yerinden oynatan manevralar yapacağız. Bunlar sadece yayınlar yapmakla sınırlı olan manevralar olmayacak. Çıldıracaklar, mahvolacaklar, ağır bir sarsıntı yaşayıp ama yine de yıkılmamak için karşılık vermek isteyecekler. Akıllarına ilk gelen de kurslarımıza ve personelimize sıkıntılar çıkartmak olacak. Bazı kurslarımızı devlet gücünü ihanetle kullanarak kapatacaklardır. Bazı personelimizi iftira ile göz altına aldıracaklardır. Kapatsınlar, alsınlar, kimse endişe etmesin, kısa süre sonra her şey eskisinden çok daha güzel olacak. Bunları yıktıktan sonra bütün Türkiye değil bütün dünya/insanlık bize müteşekkir olacak ve hızlıca Türkiye’de on milyonla yeni kardeşimiz olacaktır.

Altta kalanın canı çıksın. Zalimin, kafirin, münafığın, hainin canı çıksın. Bu bir istiklal harbidir, kimse fazlaca tefekkür edip boşa canını sıkmasın. Divan-ı Salihin’in kararları bu yönde, bir temizlik de bizim alemde olacak…

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 13:48)

Tunc-er Akşen-er

Sabetaycı gizli Yahudi. Meral Akşener’in resmiyette kocası lakin aslında dava için bir araya geldiler. Formalite bir evlilik yaptılar. Tuncer, Sabetaycı gizli Yahudi ihanet kliği içinde çok önemli kişilerden biri. Zamanında onlar adına epeyi işler yaptığı için hala onlar tarafından büyük saygı duyulan bir isim.

Çok sayıda masum cana kıymış bir katil. Çok sayıda vatan evladına işkence etmiş, ettirmiş bir sadist. Vahşi hayvan vahşi hayvana belki o kadar acı veremez. Hayatında bu güne kadar kaç fahişe olduğunu, belki kendisi bile bilmeyen pislik bir sapık. Tipik bir gizli Yahudi, kuralsız, ahlaksız, Allahsız bir insan şeytanı…

Sol ve sağ cenahtan yüksek sayıda gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason ile bağlantıları halen var. Bunlar, tamamen ihanet ve suç örgütlenmesi tarzındaki bağlantılar. Kendisi de zaten Mason… Öyle ki şu sıralarda hala Tayyip ile bile bağlantısı var ve araları hala gayet iyi. Sabetaycı Numan Kurtulmuş ile de arası iyi ve her türlü suç ve ihanet faaliyetinde ortak mesai yapabiliyorlar. Benim etrafımda olup bana destek olan gerçek Türk ve Müslüman vatan/millet sevdalısı şahısların, birer ikişer göz altına alınması ya da tutuklanması yönünde karar alıp Meral Akşener’i sahaya süren ve yine Sabetaycı Numan’la bu hususu konuşmasını isteyen de bu insanlıktan çıkmış sadist Tuncer…

Sabetaycı dişi şeytan Meral Akşener’in de kocası görünen bu hain Tuncer üzerinde çok tesiri var. Sık sık sözünü geçirebiliyor ama Tuncer’in gücününün farkında olduğundan her zaman da üstüne gidemiyor. Paralel devlet statüsündeki Sabetaycı gizli Yahudi kliği adına bir zamanlar uyuşturucu işini de yapan Tuncer, bir manada Meral’in akıl hocası gibi bir konuma da sahip… Meral’in “Evet, kocam gençken solcuydu, Mao’cuydu ve ben ülkücüydüm. Beni sevdi ve benimle evlenmek için davasından vazgeçti” mealindeki sözleri, büyüklere masal kabilinden sözlerdir. Ne Meral ülkücüydü ne de Tuncer Maocu… Asıl davaları Sabetaycı gizli Yahudilik ve bu teşkilatla birlikte makam, rütbe, itibar, para, mal, mülk elde etme davası.

Şu anda bile Tuncer’in, meclisteki onlarca gizli Yahudi sözde millet vekili, özde kendi gibi vatan haini pislik herif üzerinde de tesiri/hatırı var. Kendi işi ya da mensubu olduğu Sabetaycı paralel ihanet teşkilatının işi düşse, o hain vekillerle bir araya gelip hallediyor. O hainleri de birkaç gün içinde, bütün bağlantıları ve suçları ile üçer beşer ifşa edeceğiz. Hepsi ters kelepçeler ile toplanacaklar. O zaman göreceğiz kuru gürültü mü yapıyoruz, yoksa arkası boş restler mi çekiyoruz. Bakalım Türk’ün devlet gücü ile Türk’ün üzerine yürüyenin sonunu, dünyanın kaç milleti konuşuyor.

Ahmet Kamil Erozan

İYİ Parti millet vekili gibi görünen, yüce meclis içine sızmış Sabetaycı bir gizli Yahudi ve Mason hain. Bursalı değil, Selanik kökenli bir göçmen. Tuncer Akşener ile birlikte pek çok kirli işin, büyük suçun ve ihanetin içinde. Para gelsin de nereden nasıl gelirse gelsin diyen bir adi mahluk ama daha çok dolandırıcılık, üçkağıt, rüşvet işleri öne çıkıyor.

Altta kalanın canı çıksın, işte meydan…

Prof. Dr. Metin ERGUN

İYİ Parti listelerinden yüce meclise girmiş hain bir Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason. Sabetaycı gizli Yahudi ihanet kliğinin etkili adamlarından biri ve bu hain kliğin çok işini takip etmiş, halletmiş, çözmüş, yapmış ve halen sürekli olarak yapan bir hain.

Sabetaycı gizli Yahudi ailelerin çocuklarının hızla mesafe alması, mezun olması ve devlet sistemi içinde yer kapması için çırpınırken, haksızlıklar ve usulsüzlükler yaparken, Müslüman Türk ailelerinin çocuklarının önünü haksızlıklarla ve ihanetle kesen bir adi hain. Bu sahadaki faaliyetinde, kendi gibi gizli Yahudi ve Mason olan diğer öğretim üyeleri ile de paslaşıyor. Biri değil, hepsi birden hedef alınan öğrencinin zayıf notlar almasını sağlıyor ve öğrencilik hayatını kabusa çeviriyor.

Fırsat bulduğunda, derslerinde zor duruma düşürdükleri bu kız öğrencileri yatağına düşürmekten hiç çekinmeyen ahlaksız bir sapık bu Metin Ergun ama daha fazlası da var. Uyuşturucu sektörü haricinde fuhuş sektöründe de Sabetaycı gizli Yahudi ihanet teşkilatı adına faaliyetlerde bulunmuş olan Tuncer Akşener ile çok sıkı ve kuralsız surette paslaşıyor.

Tuncer Akşener fuhuş sektöründe hala aktif birisi ve onlarca yasadışı umumhanesi olan kerhanecibaşı Sabetaycı gizli Yahudi Numan Kurtulmuş ile de bu sahada ortak faaliyetleri var. Darda kalan kız öğrenciler ya da öğrenci olmasa da genç kızlar ve kadınlar, bunların ağına düşürülüyorlar. Önce ders geçirme ve iş/maaş vaadi ile kanca takılıyor, hatta yardımcı olunuyormuş görüntüsü de sergileniyor ve kısa süre sonra bu kızlar ve kadınlar bu Allahsız, kural/sınır tanımaz insan şeytanlarının ağlarına düşüyorlar. Metin Ergun da bu şeytanca sisteme, hür iradesi ile yardım ve yataklık ediyor.

Evet, Müslüman Türk kızlarının bu şekilde perişan edilip kirletilmesinde en üst seviyede aktif olan bu Allahsızlar şu anda Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin otoritesini ihanetle kullanıp biz Müslüman Türklere posta koymaya kalkıyorlar. Sadece birkaç güne bu ülkeyi karıştıracaklar ve anlaşılan o ki ipte sallanacaklar. Çünkü milyonlarca can bile verir ama bu vatanı, devleti ve milleti bu hain insan şeytanlarının eline bırakmayız. Altta kalanın canı çıksın, restimiz rest, işte meydan…

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 14:42)

Sahadan istihbarat alabiliyorum.

Antalya’da da başka pek çok büyük ilde de Emniyet Teşkilatı içinde fokurdamalar başladı. Yayınlarımız elden ele her yere yayılıyor ve hususi ile polislerimiz, askerlerimiz, vatansever memur ve memurelerimizde sarsıcı tesir oluşturuyor.

Herkeste “Biz kendi devletimizde, vatan hainlerine mi hizmet ediyoruz” rahatsızlığı var. Hainleri, bağlantıları ve kökenleri ile birlikte ifşa ettikçe tahammül edemez hale geliyorlar. Asker olsun polis olsun şehitlerimize çok canları yanıyor. Helikopteri düşürülerek şehit edilen subaylarımız için de büyük rahatsızlık oluştu. Herkes daha da bir gayrete gelmek istiyor. Bu gün Harun Çoban’ın ailesine bir grup polis uğradı ve diplomatik bir dille “Biz de buradayız, bu memleket ve bu vatanın evlatları sahipsiz değildir.” mesajı verdiler.

An itibari ile Harun Çoban’a yapılan muameleye isyan etmek isteyen yüksek sayıda Emniyet amiri dahi var. Belki de bizim milyonlarca kişi olarak sokaklara dökülmemize gerek kalmadan bu hainlere ters kelepçeler takılacak.

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 17:38)

Devlet sistemi içine sızmış gizli Yahudi ve Mason iki insan şeytanı…

“İnsan şeytanı nedir, ne demektir” diyorsanız, okuyun…

Bakire genç kızları kaçırıyorlar

Her türlü suçu, ihaneti, zulmü, tecavüzü meşru görecek kadar insanlıktan çıkmışlar ve gelir elde ettikleri bir sektörleri daha var: Bakire genç kızları kaçırıyorlar. Büyük para verenlere ve özelikle de Arap zengilere satıyorlar. Bu işi de mafya boyutuna getirmiş haldeler ve bu mafyanın iki kilit ismi ise, ikisi de gizli Yahudi ve Mason olan Numan Kurtulmuş ile Abdülhamid Gül… Bu ikili bu tarz işlerden de büyük para kazanıyor.

Belli başlı evler kullanıyorlar. Bunların bodrum katlarında parmaklıklı yerler var ve kaçırdıkları kızları oralarda tutuyorlar. O namuslu ve zavallı kızları fahişeler gibi oralarda yarı çıplak giydiriyorlar, süslüyorlar. Bakire olanları büyük paralara satıyorlar. Numan ve Adalet Bakanı görünen insan şeytanı adi pislik mahluk Abdülhamit Gül, bu mafyanın korunmasında çok tesirliler. Ailelerin şikayetleri geldikçe, bakıyorlar, kendi mafyaları tarafından kaçırılan kızlarsa, o dosyaları çürütüyorlar. Takip ettirmiyorlar. Şikayetleri sümen altı ettirenler bunlar.

Polisin bu insanlıktan çıkmışları sahada tespit edip toplayıp almasını Adalet Bakanlığı üzerinden engelliyorlar. Abdülhamid Gül’ün, kritik yerlerde adamları var. En ufak bir sıkıntı oluştuğunda haber uçuruyorlar ve baskınlardan ya da fiziki ve teknik takiplerden bunlar sayesinde bu mafyanın önceden haberi oluyor.

Söz konusu evlere gidip hayvani surette alem yapanlar arasında Numan ve Abdülhamid de var. Bu zavallı çocuklara ve genç kızlara sadece tecavüz etmiyorlar. Dövüyorlar, sövüyorlar, ellerini kollarını bağlıyorlar, her türlü sadistliği yapıyorlar. Tasma takıp çırılçıplak dolaştırıyorlar. En çok da bunları döverek tecavüz ediyorlar.

Bu çocukların ve genç kızların arasında, günlerce yerinden kalkamayanlar, perişan halde her yerleri morarmış halde yatanlar var. Günlerce yemek yiyemeyenler ve intihar edenler var. Kaçmaya çalışırken fark edilip sırtından vurulan 15 yaşında, hırkalı, şalvarlı, ayağı lastik ayakkabılı, mezarı meçhul zavallı kızlar var.

Yaptıklarını kameralara da çekiyorlar. Bu Allahsızlık sisteminin içinde, artık herkesin gerçek yüzünü gördüğü ultra hain, gizli Hristiyan din adamı olan, bunların FETÖ ihanet projesinde de etkin olarak kullanılmış olan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş dahi var.


Adalet Bakanlığı’nda bile adalet kalmamışsa, hakimler/savcılar bile devlet sistemi içine sızmış insan şeytanlarının kulu/köpeği olmuşsa, orası taşma noktası olur ve bu millet kendi adaletini uygular…

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 18:02)

İSYANA KALKIYORUZ.

Herkes hazırlığını yapsın. Hiç laf dolaştırmıyoruz, en açık surette ilan ediyoruz. Hemen yarın öğlen olmadan bütün bakanlıkları basabiliriz. Bu Allahsız insan şeytanlarını indirip meydanlarda sallandırabiliriz. Aylardır zaten bunun hazırlıkları içindeyiz. Boğazımıza kadar geldi bu #DevletBizimMilletBiziz

Bize bizim devletimizle posta koymaya kalkacak kadar hadsiz hainlere en fazla bir hafta ömür biçiyoruz.

Bu gece çok uzun olacak, sabahı düşünmek ise beni çok mutlu ediyor. Sabah 9, bilemedik en geç 10…
Harun Çoban hala tahliye edilmemişse ve şu üç beş Mason ve gizli Yahudi ile gizli Ermeni hain, bizim devletimizin gücünü bize çevirmeye devam ediyorsa, devleti kurtarma hamlesi yapıyoruz, meşru/hukuki sınırlar dahilinde isyan başlatıyoruz.

Tayyip, Numan, Soysuz, Abdülhamid Gül, Ahmet Devitoğlu, Meral Akşener, Tuncer Akşener, Hulusi Akar, Hakan Fidan başta olmak üzere yüzlerce haini tek sıra halindeki iplerde sallandıracağız.

Tayyip Numanla telefonda görüştü. Numan’a “Ne bunlarla uğraşıyorsunuz, işi uzatıyorsunuz? Başımıza iş mi alacaksınız? Ne istiyorsa yapın da daha fazla sarmasın bize” dedi.

Sabetaycı ve Mason bir hain olan Numan da Kürt Yahudisi, İsrail sevdalısı ve Mason sözde Adalet Bakanı Abülhamid Gül’ü aradı.

“Harun Çoban’ı bırakın, yoksa başımıza büyük bir iş alacağız.” dedi.

Abdülhamid Gül de “Tamam. Zaten böyle olmazdı. Baksana, A’dan Z’ye yaptığımız her şeyi biliyorlar.” dedi.

Numan cevaben “Biliyorum. Kaç zamandır bunlarla uğraşıyoruz.” dedi.

Gül de “Tamam. Ben emri vereceğim, tahliye edilecek” dedi.

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 20:23)

Yarın sabah, ilk mesai saatlerini bekliyoruz.

Sıkıysa, gücünüz yetiyorsa, bırakmayın da görelim. On senedir meydandayız, bir kere arkası boş rest çekmedik. Bir kere bile bir restimizden bile geri dönmedik.

Hem vallahi, hem billahi, hem tallahi isyana kalkacağız. Şehit ise şehitler vereceğiz, gaziler ise, gazilerimiz olacak. Binlerce ise binlerce, on binlerce ise on binlerce şehit vereceğiz. Kalkmışken ayağa, neşterlik her neresi varsa hepsine neşter çekeceğiz.

İşte bu da burada rest, kendine güvenen restime rest çeksin.

Mesajlar yağıyor.

İhvanımız/kardeşlerimiz arasında olmayıp yenice Akademi Dergisi’ni bulmuş takipçilerimiz bile çok gayrete geldiler, herkes burnundan soluyor

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 20:45)

  1. sınıf bir it

Sokak itleri, bu Mehmet Murat Ulucan’ın yanında çok şerefli/faziletli kalır. Harun Çoban’ın skandal şekilde tutuklanıp ceza evine konmasında büyük payı olan, devlete değil hainlere kulluk eden adi ve hain herifin teki… Fotoğrafından sıfatına bakanın bile zaten midesi ekşiyor. Türlü türlü pis işleri, adilikleri, suçları var. Rüşvet yemek çok çok sıradan olmuş.

Mason ve gizli Yahudi hain bakanların yasa dışı emirlerine hiç sıkıntı duymadan itaat ediyor. Onların emri ile hukuk düzeninin işlerliğini bozuyor, milletin güvenliğini riske atıyor, emniyet ve huzur ortamını bozuyor, dosyaları kapatıyor, sümen altı ediyor.

Suçluları haklı, haklıları suçlu çıkartıyor. Tıpkı Harun Çoban vak’asında olduğu gibi… Bir gün daha o makamda durması bütün Antalyalıların tehdit altında olduğu anlamına geliyor.

Antalya’daki bazı mafyaların cinayetlerinde delil karartmaları da yaptı. YİT’in elinde, onun hakkında da kabarık bir dosya var.

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 21:11)

Dr. Aytun Çıray

İYİ Parti millet vekili görüntüsü ile yüce meclisimize sızmış balkan göçmeni Sabetaycı bir gizli Yahudi ve Mason vatan haini…

MİT’in hain kanadı ile paslaşıyor. Bilgi veriyor ve “Şu husus şöyle şöyle olmalı” tarzında yönlendirmeler de yapıyor. MİT’in bu hain kanadından bilgi ve talimatlar da alıyor. Zaten MİT’in hain kanadı çoğunlukla Sabetaycı gizli Yahudilerden ve gizli Ermenilerden oluşuyor. Ortak buluşma noktaları ise Masonluk.

AKPKK ile ya da MHPKK ya da HDPKK ile hiç sorunu yok. Onların da gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason ihanet projeleri olduğunu, içlerinde kendi dava arkadaşları dolu olduğunu biliyor. Her şartta Yahudi milletine hizmet etmek niyeti ile yaşıyor, davranıyor. Su katıksız bir vatan haini ve insanlık düşmanı…

Lafa geldi mi Türklüğü, Müslümanlığı kimseye bırakmayan bu hain modeli, bütün ihanetlerine ve suçlarına Atatürkçülük, Cumhuriyet, Demokrasi, Laiklik ve benzeri uydurma değerleri alet ediyor. Ve bu sözde değerleri kutsal değerler gibi dayatıyor. Ahlaken bitik halde. Zina bataklığında iyice batıyor ve bu kadar batmasında, doktor olması da etkili. Kendisine tedaviye gelen kadınların pek çoğundan, kadınlar kendinde değilken, ilaç tesirinde iken, cinsi manada istifa ettiği, çok güçlü şekilde iddia edilen birisi. Çok vasıflı, kabiliyetli, rütbeli bir hain değil. Ankebut Ağı’nın varlığını ve bir üst yönetimi olduğunu biliyor ve ağın içinde faaliyet sergiliyor.

İçinde Sabetaycı ve Mason Numan Kurtulmuş ve Adalet Bakanlığı’na sızmış hain Kürt Yahudisi Abdülhamit Gül’ün de bulunduğu, küçük kız çocuklarını ve genç kızları kaçırıp yüksek fiyatlara satan fuhuş ve insan kaçakçılığı mafyasına yardım ve yataklık ediyor. Kaçırılan bu zavallı çocukların ve genç kızların, herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığını, satılmadan önce kontrol/muayene ediyor. Ayrıca onları da kirletiyor. Diğerleri gibi bu da tam bir insan şeytanı.

Organ mafyasına, uyuşturucu mafyasına, fuhuş mafyasına posta koyan bir milleti, bu manevralarınız mı durduracak? Öfkeden çıldıran ve hesap soran ve isyana kalkan bir milleti, anneleri, babaları bunlar mı durduracak?

On yıllardır kızlarının, oğullarının, fuhuş ve organ mafyaları tarafından kaçırıldığını bilip devlete sığınıp hak arayan on binlerce aile, şu yaydığımız gerçekleri duyduktan sonra, o mafyaların devletin en tepe birimlerini bile ele geçirdiğini bildikten sonra, sizin terör ikazınızı kale alıp da geri mi duracak?

Çok komiksiniz. Yarın sabahı bekliyoruz.

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 22:11)

Bir hoca hanım kardeşimiz yazdı…

Bu gece çok uzun olacak ama bakalım gündüzü nasıl olacak…

Gencecik talebelerimize kadar herkes vatan, devlet, namus, hürriyet, adalet için gayrete gelmişler. Anlattığımız kan dondurucu gerçeklere isyan halindeler.

Ayhan Erel

İyi Parti denilen organize suç, terör ve ihanet teşekkülü üzerinden yüce meclisimize sızmış gizli Yahudi ve Mason bir vatan haini.

Kendi gibi gizli kimlikle yaşayan vatan hainlerinin, Masonların, gizli Yahudilerin, gizli Ermenilerin hukuk işlerini takip ediyor. Çok vasıflı, bilgili ve sistemlerini iyi bilen etkin biri değil.

Tuba Vur-al Çok-al

İyi parti diye anılan organıze suç, terör ve ihanet şebekesi üzerinden yüce meclisimize sızmış bir Sabetaycı gizli Yahudi vatan haini.

Belki de sayısını kendisinin dahi bilemeyeceği çok yüksek sayıda erkeğin altına yattıktan sonra, erkeklerden zevklenmeyip kadınlara yönelen, sevicilik/lezbiyenlik derekesine düşen dişi cinsinden bir insan şeytanı. Para için erkeklere kadın, kadınlara erkek bulduğu net olarak bilinen ve ispat edilebilen bir pislik. Uyuşturucu müptelası. Çoktan bir ceza evinde ya da önce klinikte sonra ceza evinde ıslah edilmesi gereken bir muzır varlık iken İYİ denilen sözde partinin üzerinden milleti yönetmeye getirilmiş bir acayip mahluk.
Halil ibrahim Oral

İyi parti diye anılan organıze suç, terör ve ihanet şebekesi üzerinden yüce meclisimize sızmış bir Kürt Yahudisi ve Mason vatan haini.

Çok etkili birisi değil. Ankebut Ağı’nı ucundan kıyısından biraz biliyor. İsrail, Siyonizm, Masonluk için Müslümanların itikadını ve amelini ifsat etmek, bozmak isteyen, bu niyetle İlahiyat alanına yönelmiş olan bir kripto kimlikli vatan, din, ümmet düşmanı. Diyanet’teki kendi gibi gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason hainlerle bağlantıları var.

Uyabiliyor musun Meral?
Sabahı gör sen sabahı…

Sizi bin kere ikaz ediyorum, hep aynısınız, hep aynı…
Bakalım birkaç haftaya, İyi parti diye bir parti kalıyor mu ve Harun Çoban gibi vatan evlatları mı tutuklanıyor, sizler mi tutuklanıyorsunuz

Uyuyamazsın zaten de dua et bari Harun kardeşimiz saat 10 olmadan tahliye edilmiş olsun. Yoksa devletimiz durduğu yerde durur, hiçbir şey olmaz ama sizler sokakta bile yürüyemezsiniz.

Her ilde ayrı ayrı ve hukuk yolu ile vurmak imkanına da sahibiz ama kestirmeden gideceğiz çünkü karşımızda iyice küstahlaştılar.


İstanbul’da deprem oldu

İki darbe ile sallandık

Galiba merkez üssü tam bizim burası…
Burası şiddetli iki darbe ile sallandı ve ses de duyuldu.

Çıldırdılar

Beklediğimiz gibi uzun bir gece oldu. Beni öldürmek için iki şaşkın ördek gönderdiler. Az kaldı enseliyorduk, son anda topukladılar. Bir kaçışları vardı, gülmekten kırılırdınız 😄

İkisi de takım elbiseli, temiz giyimliydiler. Hiç dikkat çekmiyorlardı. Sessizce halletmek için silahsız ama sopalı gelmişler. Biri kapımın dibine kadar gelip bir yanına çekilip kapıyı çalmak üzere iken diğeri az ileride bekliyordu. Kapıyı çalacak, ben açıp bakacağım ve o anda sert darbelerle üstüme gelirken diğeri koşup gelip sessizce ona destek verecekti. Caddeye bakan ve önü aydınlık olan, önü ve yanı evlerle dolu olan evimin kapısında bu şekilde sessizce, gece vakti öldürülecektim.

Güvenlik kalkanımıza takıldılar. Fark ettik. Kapıyı çalmasını bekliyorduk ki onları fark ettiğimizi fark ettiler ve yakalayamadık. Kaçtılar ama ne kaçış…

Hepimiz saat 10:00 a kadar sessizce bekliyoruz.

O saat olup da hala Harun Çoban’ın tahliye edildiği haberini alamamış olursak, hemen sonrasında dünya tarihine geçecek operasyonumuzu başlatacağız.

Bütün planlar büyüklerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar yapıldı. Her şeyi seri ve anlaşılır surette buradan paylaşacağım ve herkesi yönlendireceğim. Telegram’a bir şey olursa ok.ru, ona bir şey olursa medium, ona bir şey olursa diğer alternatifler üzerinden paylaşımlar devam edecek. Zaten asıl yayılma hep elden ele tarzında oluyor. Bizi üç yüz kişi takip etse bile hedefimize ulaşabiliyoruz.

Bana bir şey olması halinde, yedeğimin, yedeğinin, yedeğinin yedeği bile hazır. Sistemimizi çözemiyorlar bile ki nerede kaldı yıkmak. Kaldı ki bana da hiçbir şey yapamazlar, hiç kimsenin endişesi olmasın.

Bu devletin, bu vatanın, bu toprakların, bu milletin, küçücük sabilerin, genç kızların, kadınların sahipsiz olmadığını bu Allahsızlar güruhuna göstereceğiz.

Bakalım bunları CIA ya da MOSSAD mı gelip kurtarabiliyor, konseyleri ya da hahamları mı gelip kurtarabiliyor. Bakalım bizim devletimizde, bizim devlet gücümüzü bizim aleyhimize çevirebilecek kadar ileri giden hainlerin sonu ne oluyor.

Bir yanlışlık olmasın? Bu gerçekten 4,3 ise 7,3 nasıl bir şey? Bu şiddette sarsıntılar, uzun süreli olsaydı, İstanbul’da büyük yıkımlara sebep olacağına, sarsıldığımız ilk anlarda kani olmuştum. Twitter’da yorum yapanların yorumlarından çıkan ortak düşünce de bu yönde…

Dünyaya ilan ediyorum: işte bu gördüğünüz fahişe.

Gece eli sopalı iki itini üzerime gönderenin bu resmini gördüğünüz gizli Yahudi fahişe olduğu bilgisi kesinleştirildi. Kararı, kocası görünen gizli Yahudi ve Mason insan şeytanı Tuncer Akşener ile birlikte almışlar. Hedef öldürmek değil, dövdürmek ve göz dağı vermekmiş. Bu gibi pis işlerinde kullandıkları itleri her zaman var.Az önce YİT’ten kesin bilgi gelene kadar “Böyle bir şeyi kadınların aptal olanlarından biri yaptırır, o da olsa olsa Meral’dir” diyordum.

Sonra aklıma geldi, İsmail Kahraman’ın bir tabirine kızıp nasıl da aşırı derecede aptalca karşılıklar vermişti, esip yağıp gürlemek isterken kendini rezil etmişti ve ne kadar seviyesiz, cahil, çapsız ve çirkin karakterli olduğunu da gözler önüne sermişti.

Hiç düşünemez mi, sokakların asi iti, uyuşturucu baronu Süleyman Soysuz’un kendisi kadar aklı ve kendisinin kullandığının benzeri itleri yok muydu?

Tayyip’in yok muydu? Numan’ın yok muydu?
Her gün atar yaptığımız CIA’nın, MOSSAD’ın, içimizdeki İsrail’in patronlarının yok muydu?

Bu fahişeye aptal demek, aptalları tahkir etmek olur. Her şeyi eline yüzüne bulaştırdığını ve yaptığı hamlelerin şiddetle aleyhine döndüğünü gördü, azıcık çapı olsa, sükunetle zararı minimize ederdi ama öyle yapacağı yerde daha büyük aptallıklar yaptı.

Gece eli sopalı iki itini üzerime gönderenin bu resmini gördüğünüz gizli Yahudi fahişe olduğu bilgisi kesinleştirildi. Kararı, kocası görünen gizli Yahudi ve Mason insan şeytanı Tuncer Akşener ile birlikte almışlar. Hedef öldürmek değil, dövdürmek ve göz dağı vermekmiş. Bu gibi pis işlerinde kullandıkları itleri her zaman var.

“Hazır ol cenge, istersen sulh-u salah”

Son bir buçuk saat…

İkinci bir talimat gelene kadar, hazırlıkları tamamlayın ama harekete geçmeyin.

Saat 10:00’da fırtına kopacaksa, tercihleri bu yönde olacaksa, Türkiye’nin her yerinden milyonlarca kişi Ankaraya saat 15:00 e kadar toplanacağız, bunları çevirip alacağız. Ordu ve Emniyet birimleri içinde kritik konumlardaki on binlerce kardeşimiz de bize destek olacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 09:07)

Bu kaydı dinlemişler. Posta koyar tarzıma sinir olmuşlar. Harun Çoban’ı tam da tahliye ettiriyorlarken “Şimdi bırakırsak, mfs’nin dediklerini kabul etmiş, ezilmiş oluruz” demişler. “En azından birkaç gün bekletip sonra tahliye edelim” demişler.

Sabetaycı gizli Yahudi hain fahişe Meral’i ve sistemini ve bunlarla danışıklı dövüştüğünü iyice ifşa etmemiz ve edecek olmamız da bunları çıldırtmış. Buna da çok kızmışlar.

Biz ne yapalım, gücümüz yerinde iken, bütün kartlar bizden yana iken, birkaç gün boş yere bekleyelim mi?

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 16:55)

Kararımızı yazıyorum

Bu husus beni aşardı, üstlerimden talimatlar aldım. Geri durmuyoruz ama kimseyi nefsinin eline atmıyoruz, dikleşmiyoruz. Madem öyle rest çeker bir tavır sergilemeyip uzlaşmacı bir tavırla en geç pazartesi günü öğleye kadar Harun Çoban’ın tahliye edilmesini bekliyoruz. Verdiğimiz bu kartı da yanlış kullanırlarsa, temelde bir ahlaksız kadının sebep olduğu bu krizi uzlaşmacı surette çözmezlerse işte o zaman inceldiği yerden kopsun, biz hiçbir şeyden geri durmayacağız.

Ve şurası da var; bundan sonra her ne olursa olsun İYİ Parti denilen organize suç, terör ve ihanet örgütünün çöküşü için vurmamız icap eden son darbeleri vuruyoruz, vuracağız. Bu AKPKK’lileri rahatsız edecekse hiç çıkartmasınlar Harun Çoban’ı ve çatışma devam etsin. Altta kalanın canı çıksın, sıra sıra iplere dizilsinler.

Hz. Üstazımız, cemaatimiz içinde binbir türlü fitne çevirmiş, içimizde hainler kullanmış ve halen çevirip kullanan gizli Yahudi Meral Akşener’i ve İYİ Partisini bitirmemizi, hususiyle emir buyurdular. Ona çokça mühlet verildi. Bizden hiç kimse artık bu hususta taviz vermeyecek.

Tam da “Artık bu mfs ve çevresi bitirilmeli” diyerek manevra yaparken …

Mesele sadece Harun Çoban meselesi değil…
Mesele, bunca suçları, pislikleri ispatlı bir ihanet güruhunun bizim devletimizle bize posta koymaya cesaret etmiş olması meselesi… Buna, şahsiyetli, namuslu, vatansever, dindar kadın ve erkek hiç bir T.C. vatandaşı dakika bile tahammül edemez.

Şimdi onlara mühlet verildi, uzlaşmacı bir tavır sergilememiz istendi ve damarlarına basmayıp İYİ Parti ile uğraşarak mesai harcayacağız. Bu arada bu mühleti iyi kullanmazlarsa, kendileri bilirler. işte o zaman fırtına kopacak.

Kadın dediğimde kadınlara hakaret ediyormuşum hissine kapıldığım ahlaksız fitneci muzır “mahluk” Meral Akşener, etrafına neler söyleniyor neler…

“Bir anda nasıl böyle gücümüzü kaybettik, bu hale geldik biz.”

“Devlette de cemaatleri içinde de bu kadar adamımız/gücümüz var ama hiçbirini kullanamıyoruz. Ne yapayım ben kullanamadığım gücü? Ezip geçelim, ne olur, ne fark eder.”

“Elimizde bu kadar medya, basın, imkan var. Bir şekilde üstünü kapatırız. Ezelim geçelim, neyden çekineceğiz”

Eşi görünen gizli Yahudi, Mason vatan haini Tuncer Akşener de ona şu mealde konuşuyor: “Sakin ol, bu iş siyaset işi. Sen de farkındasın. Madem kavga dövüş yapacaktın bu işe niye girdin? Kavga dövüş ile olmaz bu iş, en ufak bir yanlış hamlende bütün dengeler değişir. Hala daha güç bizde. Hala daha bütün sistemi biz yönetiyoruz. O zaman bu kadar sinirlenmeye, fevri davranmaya lüzum yok. Kendine gel, moralini düzelt, toparlan.”

Ahlaksız, fitneci gizli Yahudi muzır mahluk Meral’in ve kocasının, ellerinde sopalar ile kapıma gece yarısı gönderdiği ve tam avlayacakken elimizden kaçan iki kekliğin kimlik bilgilerini tespit ettik.

Keser döner, sap döner, gün gelir fitneci Meral’in sistemi çöker.

Meral zaten senelerdir Akademi Dergisi’nden nefret eden ve bir yol bulup bitirmek isteyen birisi… “Bu mfs, gün gelecek hepimizin başına bela olacak, ayağını bir şekilde kaydırmalıyız” deyip duran birisi…

Son seçim öncesinde onun Sabetaycı gizli Yahudi olduğunu aleme duyurmuştuk. Sansürlere rağmen iyi de ses getirmişti paylaşımlarımız… O süreçte de iyice kızdı. Sonra, cemaatimiz oy vermiş olsa da ona ve çevresine karşı olan tavrımızın değişmemiş olması da onu kızdırdı. Ve sonra yıllardır Akademi Dergisi aleyhinde dolaştırılan sahte mail işlerinin arkasında olan kişilerden biri olduğunu ve bu sahte mail işlerinde Aydın Doğan ve avukat Zeki Çalışkan ile paslaştığını duyurmamız da onu çıldırttı.

Her şeye rağmen sakin kalabildi ama Sabetaycı gizli Yahudi Gamze Özçelik ismi üzerinden Umuda Koşanlar Derneği tabelası altında çevirecekleri işleri bozacağımızı anladığı anda artık kendine mukayet olamadı, kontrolü kaybetti, öfke hakim oldu ve bu sayede çok hayırlı şeyler yaşanmış oldu.

Dernek görüntüsü ile hem kurbanlık vurgunu yapacaklar, hem ayni ve nakdi bağışları kapıp gizli Yahudi ve Mason teşkilatlarına aktaracaklar hem de felaket bölgelerine yardım götürür görüntüsü ile gidip, gelirken de masum yavrucakları getirip Mehmet Haberal’ın organ sistemine teslim edeceklerdi.

Bunların hepsi an itibari ile çöküyor. Lakin bundan ötesi oldu, artık İYİ Parti denilen organize suç, terör ve ihanet örgütü de çöküyor.

Böyle ahlaksız kadınların tavırları, benzeri derekelere düşmüş erkeklerin hallerinden çok daha sıkıntılıdır, fevridir, mantıksızdır. Bu ahlaksızın cephesinde olup bize hasım olan herkes iyi bilsin ki, bunun ortalığı ateşe atan fevri çıkışları son bulmaz. Bu dişi şeytanı dinledikçe onların da sistemleri işte bu kadar hızlı çöker. Bize de yarar aslında, her halükarda biz bu devleti bu ihanet ve organize suç teşekküllerinden kurtaracağız. İstiyorlarsa dinlesinler bu dişi şeytanı, biraz daha gürültülü ve hızlı olur darbemiz…

Ha bu arada, Umuda Koşanlar Derneği tabelası altında çevrilmek istenen iğrenç işlerin içinde avukat Zeki Çalışkan’ın da parmağı var. Zaten Zeki’nin UKİD’i de Umuda Koşanlar tarzında sözde bir dernek…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 19:29 )

“Birkaç çapulcunun lafına bakmayın”

Dün gece, İYİ parti millet vekili gibi görünerek meclisimize sızmış gizli Yahudi ve Mason hainlerin birkaçını ifşa etmiştim. Bunlar hep panik hali ile gizli Yahudi vatan haini Meral Akşener’i aradılar. Meral, çökmüş, mahvolmuş ve ayrıca sinirden kudurmuş haldeydi ve telefonlara bakmadı. Ya da belki de onu kontrol etmek için yanına getirilmiş olan Tuncer ona “Açma, bu halini görmesinler. Bu şekilde konuşamazsın” demiştir.

Çağrılara cevap verilmeyince, onlar tekrar tekrar aradılar. Bu defa Tuncer baktı çağrılara, cevap verdi.

Onlar da mealen Tuncer’e “Bizim bütün sistemimiz hakkında konuşmuş bu mfs… Her şeyi söylemiş. Partimiz bitecek diye konuşuyor. Devlet bizde diye biz kendimizi riske attık, ne olacak şimdi?” mealinde çıkıştılar.

Tuncer Akşener de onlara “Birkaç çapulcunun (Biz mfs’leri ve etrafımızda kenetlenen yüz binlerce kardeşimizi kastediyor) lafına bakmayın. Hala devlet bizde, güç bizde. Siz niye endişeleniyorsunuz. Zaten adamın yapmaya çalıştığı şey bu değil mi? İçinizde korku salarak sizi birbirinize düşürmek istiyor. Bilinçli olun, kendinize gelin.” mealinde karşılıklar verdi.

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 20:27)

Sabetayist Meral Akşener, Sabetayist Tansu Çiller gibi bir CIA casusudur. Tuncer Akşener’in de CIA ile bağlantıları var ama ayrıca Fransız istihbaratı (DGSE) ile de var. İYİ Parti’nin kurulmasında da CIA’dan “olur” aldılar.

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 20:31)

Sabetaycı gizli Yahudi olup mensubu bulunduğu Sabetaycı Paralel Devlet teşkilatı içinde etkin bir yerde olan Meral Akşener’in, Hulusi Akar ile on yıllardır gayr-i meşru ilişki yaşadığı iddiası, doğru mudur acaba?

Var mı aranızda bir şeyler duyan, bilen?

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 21:35)

O kadar üzülme ve sarsılma be Meral! Senin şimdi geçmekte olduğun yoldan Tayyip’i, Numan’ı, Soysuz’u diye saymaya başlasam, kimleri kimleri daha önce geçirdik. Hepsini izledin, gördün.

Yalnız, azıcık çapın olsaydı gerçekçi ve akıllı davranırdın. Karşımızda haddi aşmazdın. Bizi küçümsemek, bizim devletimizle bize rest çektirmek ve sonra basit mafyacılık oyunları çevirmek gibi büyük hataları yapmazdın. Sen bunları kısa sürede üst üste yapacak kadar çapsız, öfkeli, şuuru bulanık, vasıfsız bir hainsin. Senin ne işin var siyaset sahnesinde, bu kurtlar sofrasında? Duymadın mı ben kadınların siyasete, devlet işlerine karışmasına çok karşıyım, işte beni haklı çıkartmak istercesine yaşadığın bir hayatın var ve şu son sahneleri ise “Buyurun, işte mfs’ye en somut ispat benim” dercesine sahneler.

Tek sıra halinde asılacaklar arasındaki yerini kendin seçtin. Parti görünümlü organize suç, terör ve ihanet örgütünü de kendi ellerinle yıktın. Kendi ipini de kendin çektin. Sabetaycı derin/paralel devlet teşkilatınıza derin darbeleri de aslında sen vurdun. İnan bana, seni mevzudan bile saymamıştık ve şimdi de tadını çıkarta çıkarta son darbelerimizi vurmaktayız.

Haydi, yeni kekliklerin varsa uçur üzerimize, biraz daha mafyacılık ya da avcılık oynayalım?

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 21:53)

Büyük bir enerji birikmişti, şimdi daha da büyüdü, büyüyor.

(İlk yayın tarihi 30.11.2018 22:08)

İyiyi, kötüyü en kısa sürede bütün Türkiye gözleri ile görecek.

Hz. Peygamber (s.a.v.) Efendimiz Ebu Zer (r.a.)‘e:

“- Cin ve insan şeytanlarından Allah‘a sığındın mı?” buyurmuştu. Ebu Zer (r.a.)

  • Ya Rasülallah! İnsanın da şeytanları var mıdır? dedi. Efendimiz (s.a.v.) :
  • Evet onlar, cin şeytanlarından daha şerlidir” buyurdular.

(Ahmed ibni Hanbel, Müsnet 5/178. 179. 265)

“Biz böylece her peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman yaptık. Bunlar birbirlerini aldatmak için süslü sözlerle vesvese verirler. Rabb‘ın dileseydi onu yapamazlardı. Artık onları iftiralarıyla başbaşa bırak.”

(En‘am Suresi, 112. ayet-i kerime)


 

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s