Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (359)

23 Ekim 2018′ paylaşmıştık, şimdi tekrar hatırlamakta fayda var…

Mehmet Fahri Sertkaya

AYDIN DOĞAN DA VAR.

2016’da Arif Ahmet bey ağabeyimiz alemi değiştiği günden itibaren Zeki Çalışkan’ın en büyük hasmı benim. En çok yok etmek istediği şey de Akademi Dergisi ve benim. Tekrar etmeyeceğim, çok şeyleri yazdım ve hatta sesli anlattım. Sansürlemesi CIA’nın sosyal ağlarına kaldı. O kadar sarsıcı gerçeklerdi bunlar. Neler neler denediler ama netice elde edemediler.

Zeki Çalışkan o zamanlarda yaşadıklarına inanamadı. Tam fırsatı görmüş, yıllardır beklediği gün geldi diye düşünmüş ve Alihan bey ağabeyimizi genç/toy görmüş ve cemaatimizin idaresini ele geçirebileceklerine ya da hiç değilse bölebileceklerine, fitne çıkartabileceklerine emin olmuştu. Tam bu sırada Akademi Dergisi karşılarında devleşti. Yollarını kesti. Cemaat içinde ümidi diri tuttu, merkeze bağlılığı sağladı, fitne çıkmasına izin vermedi. “Yeni liderimiz belli oldu ve cemaatte liderlik tartışması yok” dedi. Bütün basın bu yazıyı kaynak gösterip Türkiye’ye duyurdu. Lakin bunlara bağlı ana akım gazeteler ve haber siteleri 14 gün boyunca cenaze/vefat haberini bile vermedi, yeni lider haberini de vermedi. Kıran kırana mücadele ile geçen iki haftanın sonunda mağlup oldular. Akademi Dergisi o vakit çok tesirli onlarca yazı paylaştı ve bütün bu yaşananlar Zeki’nin de içinde olduğu vatan, din, insanlık düşmanlarını çıldırttı. O günden sonra Akademi Dergisi her kime vurduysa Zeki onlara koştu. Çünkü zor kabullense de Akademi karşısında bir hiç olduğunu görmüştü ve düşmanın düşmanı dostumdur dedi.

Aladağ yurt yangını sonrasında cemaatimize karşı başlatılan insanlık dışı karalama ve yok etme planlarının karşısında da Akademi Dergisi devleşti. Yüzlerce yayınla, yüzlerce haini oyundan düşürdü. Gerçekte neler yaşandığını ve planlandığını gözler önüne serdi. Mücadele öyle bir boyuta geldi ki bu ihanetleri yapanlardan gizli Yahudi ve Mason Aydın Doğan ve çok sayıda gizli Yahudi patron köşeye sıkıştı. Bir temiz eller operasyonunun yapılabileceğini bile ön gördüler. Doğan, elinden resmiyette her şeyi çıkartmak zorunda kaldı. Hala her şeyin onun üzerinden yönetiliyor ama resmiyette sahip başka gösteriliyor. Ortada bir satış bile yok ve bir para bile dolaşmadı. Zeki, bunu da fırsata çevirmek istedi ve Aydın Doğan’ın ayağına gitti. “Ortak menfaatlerimiz var. Bu Akademi Dergisi gittikçe büyüyor. Yakında hepinizin ve hepimizin önüne çıkacak. Bunun başını küçükken ezmek lazım. Biz daha önceden denedik insanların güvenini sarsmayı fakat cemaatte Akademi’ye bağlı olan çok kişi olduğu için hem cemaati bölemedik hem de Akademi’yi yok edemedik. ” mealinde konuştu. Toplantıda Aydın Doğan, Zeki Çalışkan ve Meral Akşener üçlüsü vardı. Pek yapabilecekleri bir şey de yoktu ve Fatih Süleyman Denizolgun kartını kullanmaya karar verdiler. Şu sıralarda cemaatimiz içindeki hainlerin tamamına yakını Fatih Süleyman üzerine kurulan haince planlara destek olmak niyetinde. Sözde AKP taraftarı gibi görünseler de ya da kendilerini öyle bilseler de işte kripto Yahudiler ve hainlere kulluk ediyorlar. İşte son sahte yasaklama mailinin arkasında, özetle anlatacak olursak bunlar var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 16:30)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s