Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (361)

“Evlatlarıma dokunan, karşısında beni bulur.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Yarım saat kadar önce, ekibimden bir kişiye çok ağır büyü yaptılar ve cinnet haline yakın bir hale getirdiler. Endişe ettim, fazlaca okumadan hemen boyun büküp hz. üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) dan medet istedim. “Medet ya hz. üstaz” dedim ve söz konusu kişi hızlıca kendine geldi, tesirden çıktı. Sonra hazret-i üstazımız ekibimden olan bu şahsı yanına aldı ve birlikte cinler aleminde beyaz bir atın üzerinde bir cin kabilesine gitti. Yanlarında görünür başka hiçbir Müslüman kimse, asker, muhafız v.b. yoktu.

Vakur bir eda ile kabilenin içine girdiler, kabile reisinin yanına kadar at üzerinde gittiler ve orada durdular. Koca kabileden hiçbir cin üstazımıza ya da ekibimden olan bu şahsa dokunamadı. Üstazımızın onların aleminde bu derece bir tasarrufu var ve o izin vermezse yanına bile yanaşamıyorlar.

Kabile reisini ikaz edecek oldu ama o şeytanca bir tavırla büyüklendi, dikleşti. Üstazımız tek kılıç darbesi ile kabilesinin önünde onun başını aldı. Yine koca kabile hiçbir karşılık veremedi. Sonra da kabileye hitaben birkaç dakika konuştu, nasihat etti ve İslam’ı tebliğ etti.

“Bu kabileyi de dağıtacağım. İleri gittiniz. Ben bütün alemlerin Rasulü olan hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) nın evladından olan Mehdi ali Rasulüm. Hangi alemden olursa olsun, evlatlarım benim için çok kıymetlidir ve evlatlarımı karşısına alanlar, beni karşısında bulurlar. Şimdi içinizden iman etmeyi tercih edenler varsa, etsin, kurtulsun.” mealinde konuştu.

Nasihatın ve tebliğin ardından koca kabile hepbir ağızdan kelime-i şehadeti söylediler ama içlerinden bazıları zorda kalarak, münafıklıkla söylediler. Bunlar da üstazımıza malum edildi ve onların iki kaşının ortasına bir işaret konuldu. “Aranızdan sözünde durmayan ve haddi aşanlar olursa, bilsin ki ağır cezalandırılacak” mealinde konuştu hazretimiz…

Dağıtılan ya da hidayetine sebep olunan kaçıncı cin kabilesi oldu, net bilmiyorum ama ben bu işlere sokulduktan ve özelikle Ankebut Operasyonu başladıktan sonra, hasımlarımız cin/büyü kartını bu şekilde kullanan kişiler olunca meydana gelen mücadeleler neticesinde, toplamda yüzbinlerce cin canından oldu/oluyor, yüzbinlercesi ise Müslüman oldu/oluyor.

Bu gün başı vurulan reisin adını da vereyim: Dermat… Marid cinlerinden oluşan bir kabilenin reisi idi. Az önce bu yaşananlardan, reisinin başının vurulmasından ve kabilesinin Müslüman olmasından, konseylerin ve hahamların hemen haberi oldu. Onlar da Azazil’e sığındılar. Şaşırdılar, sarsıldılar. Azazil de öfkeden kudurdu ama başka da hiçbir şey yapamadı.

Cinler alemi ile irtibatı olan sayısız kişi var, onlardan biri bu yaşananı da dakikalar içinde doğrulayabilir. Epeyi bir zaman önce, 35 yıldır cin tasallutunda olan bir hanımı kurtarmak isterken, kabile reisinin oğlu ile ve sonra reis olan babası ile atışmıştım ve Canfer isimli bu reisin kabilesi büyük oranda kırılmıştı. Dün bir cine sordum “Onların halleri nasıl?” diye… “Sana dokunmamak için çok dikkatliler. İsmini duyduklarında bile endişeye kapılıyorlar” dedi. Üfürükçülere reis Canfer’i ve kabilesini de sorabilirsiniz. Yakında inşaalllah bizim alemimizde de büyük bir temizliğe vesile olacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.11.2018 18:20)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s