Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (364)

“Seni benim evladım asacak”

Mehmet Fahri Sertkaya

Tayyip asılacağını da kendisini kimin asacağını da yıllardır biliyor.

Hz. Üstazımız, cemaatimizi darmadağın etmek için çabalayan gizli Yahudi ve Mason vatan haini Mustafa Koç’un canını aldığında, suç ortağı gizli Yahudi ve CIA piyonu Tayyip’e de gidip gözünü açtı, ona kayıttan izletir gibi idam edilme görüntülerini izletti. Tayyip adeta geleceği gözleri ile izledi ve orada hz. üstazımız ona, onunda duyacağı surette “Senin mühletin var. Seni benim evladım asacak” dedi.

Tayyip “Rüya mı gördüm ben, hayal miydi bu” mealinde kendi kendine söylendi. Kendini kandırmaya çalıştı ve bu yaşadığını kimseye anlatamıyor. Lakin asıldığını, kendisini kimin astığını, o Süleymanlının kendisinin yanında kimleri ipe dizdiğini bile gözleri ile gördü.

Dahası da var…

Merhum büyüğümüz Arif Ahmet Denizolgun, on yıldan fazla süre önce “Bu vatan haininin divan-ı harpte idam edileceğini göreceksiniz. Asılırken yüzü kızaracak, moraracak, damarları abartılı şekilde şişecek, çok çirkin bir hal alacak” mealinde konuşmuştu. Yolumuzun hak olduğunu, büyüklerimizin gerçek büyük olduğunu da çok iyi biliyor Tayyip… Bu sözlerin hak çıkacağını da biliyor ta o zamandan beri…

Yine bitmedi…

Çok eskiden beri etrafına anlattığı bir rüyası var. Bu rüyasını bilen çok arkadaşı var. Rüyasında, devletin başına geçtiğini, kendisine saray yaptığını, her şeyi tam yerine oturtuyorken ve sarayın son taşlarını yerine koyuyorken birden sarayın gürültü ile yıkıldığını görmüş . Bunun da hak rüya olduğunu biliyor ve bu nedenle yıllarca unutmadı ve yüksek sayıda insana anlattı durdu.

Şu günlerde de ne çok uyuyor. Tam da başkan olduğunu zan ederken Süleymanlı evlatları çıkıyor, altındaki halıyı sarsıcı şekilde çekip onu deviriyor. Onu devirmekle de kalmıyorlar, onu oynatan, onu oraya getiren güç odaklarını da, Deccal’in ordusunu da, Ankebut Ağı’nı da deviriyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.11.2018 22:31)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s