Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (366)

Lafa geldi mi hepsi mangal yürek, hepsi on numara dava adamı

Mehmet Fahri Sertkaya

UKİD isimli sözde derneği dahil çok sayıda sözde dernek ve vakıf üzeriden Müslümanları dolandıran, Müslümanların paraları ile misyonerlik faaliyeti yaptıran, İslam cemaat ve tarikatlarının CIA’nın ve MİT ile AKPKK’nin kucağına düşürülmesi projelerinde kilit adamlardan biri olarak kullanılan ve nihayet sözde dernekleri üzerinden küçücük çocukların, genç kızların, genç kadınların kaçırılması ve fuhuş mafyaları ile organ mafyalarına kurban olması işlerinden de mes’ul olan Zeki Çalışkan yazmış şu gördüklerinizi..

Çocuklara, kadınlara, hastalara el kalkmazmış.

1- Muhterem büyüğümüzün o derecede bir hastalığı yok, hizmetinin başında.
2- Zeki gibi insan şeytanlarının kuralı, sınırı yok ve daha önce bunu bin kere somut ispatla gözler önüne serdik.
3- Muhterem büyüğümüz önceleri de rahatsızdı ve Zeki kuralsızca saldırıyordu.
4- Zeki bizim büyüğümüze el değil parmak bile kaldıramaz, anında kırılır.
5- Hususiyle son bir aydır içinde bulunduğu ihanet sistemi ve bu sistemini destekleyen Türk/İslam düşmanı çevreler o kadar büyük darbeler aldılar ki Zeki hala şokunda ve piyasanın tabiri ile ifade etmek gerekirse “üçbuçuk” modunda.

Böyle meydan/arazi soytarılarının laf kalabalığı ile vakit harcamayın. Muhterem büyüğümüz birkaç sene daha başımızda durup vazifeyi başka bir büyüğümüze devir edecek ve kendileri de daha geriden de olsa hizmetine devam edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.12.2018 14:04)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s