Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (367)

“Ordumuzun silah ve mühimmatının, sadece sınır bölgelerindeki üslerden değil, Türkiye’nin dört bir yanındaki üslerden kaçırıldığını ve BOP yani büyük İsrail devleti projesi kapsamında kurulmuş sözde İslami terör örgütlerine aktarıldığını gösterir güvenlik kamerası görüntüleri, Sancaktepe’de helikopterleri düşürülerek şehit edilen kardeşlerimizin elinde mevcuttu. Bu görüntüler, bu şehitlerimizin paslaştığı subay arkadaşlarının ellerinde halen mevcut.”…

Mehmet Fahri Sertkaya

Dememizden sebep çok panikledir.

İşte neticesi…
Uyuşturucu baronu, Rus Yahudisi kökenli ve Mason Süleyman Soysuz, bütün pis işlerin merkezine konan gizli Yahudi ve bir yandan da gizli Rum Tayyip ile paslaştı. Ona danışarak, böyle hukuksuz, tamamen keyfi ve haince bir kararı, devlet gücümüzü su-i istimal ederek yürürlüğe koydu.

Başta hukukçuların ve vekillerin tepkisiz kalması ve daha sonra adli ve idari yetkililerin, göz önündeki somut ihanet delillerine rağmen bu kadroya ve böyle haince kararlarına itaat etmesi, çok yakında vatana ihanet suçlamaları ile yargılanmalarına sebep olacaktır.

Vatandaşlarımızı uyarıyoruz: Bu karar hukuka uygun değildir. Keyfidir, zorbacadır, haincedir. Milletimizin, devletimizin, haklıların, mazlumların faydasına değildir. Hiçbir T.C. vatandaşı böyle bir karara itaat etmek zorunda değildir. Bizler herkese öncülük ederek bu haince karara itaat etmeyeceğiz. Sizler de her zaman devletimizin otoritesine, kanunlarına ve yetkili kurum ve personellerine itaatkar ve saygılı olun ama ihaneti görünce aynı derecede isyankar olun. Bunu da hukuk dışına çıkmadan yapın.

Türkiye’nin İçişleri bakanlığında sokakların iti denilen azılı bir uyuşturucu baronunun bulunduğu ve kararın böyle birinin imzası ve devlet sistemi içindeki böyle tiplerin korunması için çıktığı meydanda iken, buna itaat etmek tek vatana ihanet değildir, insanlığa da ihanettir.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.12.2018 15:56)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s