Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (368)

“Abi besim tibuk hakkinda ne dersin”

Mehmet Fahri Sertkaya

– Abi besim tibuk hakkinda ne dersin


– Gizli Rum ve gizli Hristiyan ve gizli Mason.

Liberal Demokrat Parti (LDP) tam bir ihanet teşekkülüydü. Sağ gösterip sol vurma oyunuydu. Birkaç sene iyi rol yaptı, içimizdeki İsrail ve içimizdeki Ermenistan da buna yol verdi, danışıklı dövüştüler. Nerede ise biz Süleymanlılar hariç herkesin susturulduğu 28 Şubat sürecinde ve hemen sonrasında çok sert, net ve mert gibi duran çıkışlar sergiliyordu. Bizimkiler kimliğini ifşa edince, panikle geri çekildi. O gün, bu gün de bir daha hamle yapamadı.

Ankebut Ağı’nı biliyor ve kendini bu ağın parçası görerek faaliyetlerde bulundu. Henüz lise çağında ABD’de burslu olarak okurken bile ileriye dönük olarak yetiştirilen birisi idi. Sözde partisi LDP, gizli Yahudilerle, gizli Ermenilerle, gizli Rumlarla ve diğer azınlık unsurlardan olup Türk kimliğine bürünmüş olan hain alçaklarla ve gizli Masonlarla doluydu.

O dönem bu haini TV’larda canlı yayınlara çıkartıyorlardı. Üstüne bu kadar sene geçti, Türkiye ne kadar değişti ve ne kadar rahatlamalar oldu ama biz hala şu sene bile sadece sosyal medyada bile aktif olamıyoruz. İleri derecede sansürlenirken artık zorbaca tavırlarla yok ediliyoruz. Lakin bu hain öyle kritik ve zor bir anda bol bol canlı yayınlara çıkabiliyordu. Bu da hayatın olağan akışına tersti. Çıkabilyordu çünkü onu çıkartan kanalların sahibi onun gibi içimizdeki İsrail’in kripto kimlikli adamlarıydı. Onu çıktığı TV programlarının yapımcıları ve hatta moderatörleri/sunucuları da aynı cins hainlerdi. Besim’in CIA ile bağlantıları vardı, var. O dönemde MİT’in hain kanadının da kontrolündeydi. Tıpkı onunla aynı anda aynı oyunu oynayan basın ve medya mensupları gibi…

Türkiye’deki misyonerlik faaliyetleri içinde eskiden çok aktif olarak Besim’in parmağı vardı. Şimdilerde de parmağı var ama eskisi kadar aktif değil.

28 Şubat sürecince ve hemen sonraki yıllarda, biz Süleymanlıların bu devlet, bu millet, bu din, bu ümmet için neler yaptığını, nasıl bedel ödediğini, nasıl mücadele ettiğini, nasıl zararları ve muzır varlıkları bertaraf ettiğini, bu milletimiz bundan sonraki onlarca sene boyunca konuşacaktır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.12.2018 16:32)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s