Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (372)

Kadınlarda idari kabiliyet yoktur. Fıtratlarından verilmemiştir…

Mehmet Fahri Sertkaya

Kadının yeri ayrıdır, erkeği yeri ayrı. İdari işler kadınlara bırakılırsa, tek bir kadın yüzünden milyonların kanı akabilir. Bu gün AB ülkeleri bile bilimsel kesin neticeler ile bu görüşe kayıyor.

Şu anda bile, bazı AB ülkelerinde, suçlu kadınların, suç işlediği anlarda adet döneminde olup olmadığına bakılıyor. Adet döneminde iken suç işlemiş ise, ceza çok büyük oranda indiriliyor hatta yer yer ceza verilmiyor. Çünkü kadınların hususi zamanlarında hormonal dengesi çok değişken oluyor ve çok iyi niyetli, yüksek ahlaklı, çok ilim sahibi hanımlar bile bu hassas zamanlarında, kendilerine mani olamadan fevri, mantık dışı, zarar verici tavırlar sergiliyorlar.

Yakında bütün insanlık, İslam hukukun ne kadar mükemmel olduğunu iyice kavrayacak. Çünkü bilimsel araştırmaların neteci de hep “İslam hak din, İslam hukuku en mükemmel hukuk sistemi” diyor.

Adet Öncesi Disforik Bozukluk (AÖDB)’ye temas edilen çok bilimsel bir çalışmanın küçücük bir kısmı…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 02.12.2018 22:01)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s