Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (373)

Bir MİT personeli olan, MİT’in gizli Ermeniler ve gizli Yahudilerden ve Masonlardan oluşmuş hain kanadının adamı Soner Yalçın…

Mehmet Fahri Sertkaya

Bir MİT personeli olan, MİT’in gizli Ermeniler ve gizli Yahudilerden ve Masonlardan oluşmuş hain kanadının adamı olan Soner Yalçın, sık sık MİT personeli üçbeş kişi ile, korunaklı mekan gördükleri yerlerde bir araya geliyor.

Bunlar tarafından yönlendiriliyor. Takip edilemediklerini, izlenemediklerini düşünüyorlar. Son zamanlardaki yayınlarımızı daha bir dikkatle takip edip üzerinde değerlendirmeler yapıyorlar.

– YİT’te kimler çalışıyor

– Bir tek YİT personelini ifşa edip yakalasak bile ne iyi olur. Sistemlerini çökertebiliriz. Hatta bize çalıştırırız.

– Adamlar çok güzel yetiştirilmişler. A’dan Z’ye her türlü istihbarat yöntemi bunlarda var. Bizde bile bu kadarı yok.

– Bu mfs’nin çapı normal değil, bu normal biri değil, hafife alınacak biri de değil, çok sıradışı biri.

– Nasıl toplamış bu kadar adamı bu mfs

– Mfs ile yazışanların cihazlarına sızabilsek bile mfs ve sistemi hakkında çok istihbarat elde edebiliriz. Lakin bu bile aylarca sürer.

Ben, gerçek bir yazar bile olmayıp basit bir proje olan Soner Yalçın’ın yaklaşık son beş senedir, her gün dikkatle yazılarımı, paylaşımlarımı takip ettiğini, en büyük hayranlarımdan ve takipçilerimden biri olduğunu, yazı üslubu değişecek kadar benden etkilendiğini ve beslendiğini sezmiştim. Çok sayıda yazısının benim yazılarımın kopyası olduğunu da anlamış ve bazılarını “Bir bakın” diyerek grupta da paylaşmıştım. YİT’in saha personelinin Soner hakkında verdiği bu gibi bilgilerden sonra hiç şaşırmadım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 03.12.2018 00:58)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s