Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (375)

”Çok güzel bir tarzı olan Emine Hanım’ın giyimini hayat tarzına göre tasarlıyorum” diyen bu modacı kadının adı Elif Kavakçı…

Mehmet Fahri Sertkaya

Kendisi 12 yaşında iken ABD’ye yerleşen gizli Hristiyan bir ailenin gizli Hristiyan bir ferdi ve “Müslüman hanımların modacısı” denilecek yere kadar iyi rol yapmış birisi… Gerçi bize, tanınmış ve saygın bir modacı değilmiş de ayrıca oyunlar kurulmuş gibi geldi ama o sonraki mevzu…

Dr. Bekir Tanrıöver ile evli olan bu gizli Hristiyan modacı kadının kızlarının adı Jana ve Sidra… Elif’in “hayat tarzı” mevzu olsa kullanılacak en isabetli tabir “rahibe” olurdu.

Yıllardır tekrarla paylaşmıştık, şimdi bir tekrar daha yapıp ilk defa yazacağımız gerçekleri de ekleyelim. Emine’nin üzerinde görülen kıyafetler, takılar hep özenle seçilmişti. Çünkü Emine de bir gizli Hristiyan.

Tayyip’in soyu bir koldan gizli Rumluğa, bir koldan gizli Yahudiliğe çıkıyor ama Emine’nin soyu bir koldan gizli Ermeniliğe ve Hristiyanlığa, bir koldan gizli Yahudiliğe çıkıyor. Emine’nin kendi kabullenişlerinde Ermeni ve Hristiyan yönü daha ağır basıyor ve “hayat tarzı”nı buna göre şekillendirmek istese de ancak gördüğünüz kadar ileri gidebiliyor.

5 Kasım 2018’de paylaşmıştık, yeri geldi, bunu da hatırlatalım

Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olan Mehmet Haberal’ın, organ kaçakçılığı yaptığı hastahaneleri dahil her yerde/fırsatta kullandığı şu sembolden yola bir çıksanız, şeytanlaşmış mel’unlar olup dünya tarihine kara bir leke olarak geçmiş Tapınak Şövalyelerine, Şeytan’a taptıklarını gizleyen ve “Kainatın ulu mimarı” diyerek Şeytan’a tapınan Masonlara, yamyamca insan eti yenilen ve insan kanı içilen ve taciz, tecavüz, işkence, katliam dahil her şeyin çok sıradan olduğu Haçlı Seferlerine, dünya tarihinin “Hayır, hayır… Bu kadarı gerçek olamaz. İnsanlar bu kadar insanlıktan çıkmış olamaz” denilen çok kısımlarına/yerlerine gidersiniz.

Lanetullahi teala aleyhim ecmein.

Modacı Elif Kavakçı’nın babası Yusuf Ziya Kavakçı’yı görüyorsunuz. Müslüman bir mütefekkir ve aydın görüşlü bir kişi olarak bilinse de soyunda hem Yahudilik hem Hristiyanlık var. Hristiyan yanları daha ağır basıyor.

Yusuf Ziya Kavakçı’nın diğer kızı, Elif Kavakçı’nın kız kardeşi Merve Kavakçı da gizli bir Hristiyan. Hayatının hiçbir zamanında gerçek bir Müslüman olmadı. 28 Şubat sürecinde yaşananlar ise oyun içinde oyunlardı.

Yusuf Ziya Kavakçı’nın diğer kızı Ravza Kavakçı da AKPKK’li…
Bu Kavakçı ailesinin yolsuzlukları, vurgunları buradan köye yol olur. Derhal ters kelepçe ile bütün ailenin ve bağlantılı olarak iş yapan herkesin toplanması gerekiyor.

Eski takipçilerimiz biliyorlar. Senelerdir Kadir Mısıroğlu’nun kitaplarında dinden dahi çıkaran yanlış bilgiler olduğunu yazdık, duyurduk. İşte öyle bilgilerin geçtiği İslam Aile Hukuk isimli kitabın yazarı Ömer Ferruh’un Lübnanlı bir gizli Hristiyan olduğu tartışmaları bir yana ama aynı eserin mütercimi Yusuf Ziya Kavakçı’nın gizli bir Hristiyan olduğu tartışmasız doğru. Zaten bu kitabı, gizlice Hristiyanlık ve Şiilik propagandası yaptığı, taktik surette Ehl-i Sünnet okuyucunun itikadını bozmaya kalktığı için yerden yere vurmuştuk.

2004’te bile en samimi ve kibar surette ikaz ettiğimiz halde, 2014 bile hala bu kitabın satıştan kaldırmamış olması üzerine, münafığın teki olan Kadir Mısıroğlu’na hücum edip mindere çekmek istemiştik. Her ne yapsak sessiz kalıp vaziyeti kurtarmayı tercih etmiş ama kendine ait olan Sebil Yayıncılıktan satışa sunduğu itikadı bile yıkan ve sonsuz cehennem azabına sürükleyen bu kitabı satıştan kaldırmamıştı.

Öyle zan ediyorum ki eskiden beri takipçimiz olanlar, her şeyi şu sıralar daha da iyi kavradılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 04.12.2018 18:12)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s