Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (378)

Cübbeli Ahmet, Akademi Dergisi karşısında yine krize girdi, hastahaneye kaldırıldı

Mehmet Fahri Sertkaya

2016’da da Türk/İslam düşmanı güç odaklarına gönüllü olarak hizmet ediyor ve Akademi Dergisi aleyhine türlü sahtekarlık ve fitnecilik çeviriyordu. İfşa ettiğimizde bu hale gelmişti. Bu günlerde de bir benzeri yaşandı.

Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olan ve Türkiye’de İslam’ın tahrif edilmesinden, ilahiyatlardan, imam hatiplerden, Diyanet’ten ve sapık hocalardan sorumlu olan Haham Ben Abrahamson ile bir araya görüştüklerini ve neler yapmakta olup neler yapacaklarını duyurmamız, Cübbesi çıkasıca bu yalancı, sahtekar ve mel’un herifi iki sene kadar sonra yine aynı hallere düşürdü. Hatta bu defa daha beter oldu ve az kalsın cehennemin dibinde son bulacak bir alemi değişme operasyonunun içinde kalıyordu. Son anda kefeni yırttı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 04.12.2018 20:08)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s