Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (379)

Tırstın mı gizli Hristiyan Zeki Çalışkan?

Mehmet Fahri Sertkaya

Dur daha, yeni başladık? Hakkında hazırlanıp önüme konan raporlar, halinin çok fena olduğunu yazıyorlar. Sen bizim bu kadar senedir evcilik oyunu falan oynadığımızı mı zan ediyorsun?

O kadar vasıfsız, tembel, boş herifin tekisin ki hasımlarını bile takip etmiyorsun. Ben seni öncesinde birkaç paylaşımla ikaz ettim ama sen onları okumadın bile… Bak sana en net şekilde yazıyorum, biz oyun oynamıyoruz. Haddini bil,dinimizden yolumuzdan, kardeşlerimizden, devletimizden, milletimizden, büyüklerimizden, elini, dilini, teşkilatını çek. Yoksa ya keser ya yıkar ya kırar ya gömeriz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 04.12.2018 20:14)

– Merhaba Uzaylı! Ben dünyalı… Hangi galaksiden geldiniz?

Zeki Çalışkan, bu kadın da sizin Hristiyan cemaatine dahil mi? Maddi/manevi yardımlarda/destekte bulunuyor mu? Neticede memleketi yöneten en tepe kişi imiş gibi gösterilen, rol oynatılan reisinin karısı, desteği varsa büyük mü? Sizin İslami görünen Hristiyani teşkilat UKİD ile bağı var mı? Sen mi yazarsın bir şeyler, ben mi yazayım?

Bu fotoğrafları sitelerden, bloglardan ve sosyal medyadan yok etmek gayreti sergilenmiş. Sahi, neden Zeki? Hangi gerekçe ile bunlar yok edilmek istenmiş ve devletimizin adli sistemi bu işe alet edilmiş?

Zeki Çalışkan! Bu rahibe Emine Terasa ile senin bir akrabalık bağın var mı? O da gizli Hristiyan, sen de gizli Hristiyansın ama başka ortak nokta, yani bir ortak soy var mı? Arkadaşlar üzerinde çalışıyorlar “Var gibi” dediler ama kesinleştiremediler. Ota naneye yazı yazıp uydurup üfürüp yaza yaza boşa ömür tüketiyorsun, şunları yaz da herkes öğrensin.

Ha bir de şunu sormamız lazım: Rahibe Emine’nin ve senin Vatikan’ın nüfuzunda olan “Hayırsever Misyonerler Cemaati” ile doğrudan ya da dolaylı yollardan bağlantınız var mı?

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 14:03)

”Çok güzel bir tarzı olan Emine Hanım’ın giyimini hayat tarzına göre tasarlıyorum” diyen bu modacı kadının adı Elif Kavakçı… Detayları 375. yayında…

Gizli Hristiyanlar olan Kavakçı ailesinin bir ferdi olan Merve Kavakçı’nın, önünde diz çöktüğü Nazım Kıbrısi, İngiliz istihbaratı ile bağlantılı bir gizli Hristiyan ve gizli Masondu. Kadir Mısıroğlu’nun onu yere göğe sığdıramadığı ve sözde “Yeni Osmanlı” hayalleri ile yanıp tutuştukları zamanda bu münafık sözde şeyhin yolunu çok kesmiştik ama sağlığında hep çaresiz kalıp susmuştu.

Nazım’ın gizlice Hristiyanlık propagandası yaptığı, etkileyebildiği Müslümanların itikadi dönüşümünü Hristiyanlık paralelinde yaptırmak istediği çok zahirdi. Konuşmalarında, kararlarında bu çok net görülebiliyordu.

Şeytan kadar zeki, sinsi ve cin/büyü işlerinde mahir bir büyücü, misyoner haindi. “Son Osmanlı Şehzadesi Selim Han” diye tanıttığı kişinin Osmanlı hanedanı ile hiç bağı yoktu ve o da gizli Hristiyandı. Papa’nın ayağına kadar gidip onun kiliseden çıkmasını kapıda uzun süre bekleyip sonra ona sarılıp hayır dua etmesi de hep bilinçli hamlelerdi. Onun son yıllarında aklının karıştığını, yaşının ilerlemesi nedeni ile böyle yaptığını düşünebilecek kadar safça değerlendirmeler yapabilenlerin olması ne kadar üzücüydü.

“Yeni Osmanlı” projesi ve söylemleri, biz Türkleri BOP kapsamında beleş asker olarak kullanmak için uygulamaya konmuş haince projelerdi. Osmanlı olduğumuzu zan ederek Büyük İsrail Devleti Projesinde boş yere can veren kandırılmışlar olacaktık. Gizli Yahudi ve Mason Osman Sınav’ın dizilerinden ve filmlerinden elde edilmek istene netice de buydu. Şimdi, benzeri diziler de bu niyetle çekilip sorunsuz şekilde yayınlanıyor.

En başından beri yazdık, BOP bizim savaşımız değil. Devleti ele geçiren hainler BOP safında yer almış olabilirler, biz millet olarak yer almadık, almayacağız. Çok darbeler vurduk bu güne kadar BOP’a ama son darbeyi de biz vuracağız.

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 14:24)

Pakradunileri on yıldır anlatıyoruz. Mevzuları tam kavrayamayanlar, öncelikle pakraduniler hakkında yazılanları okuyup bilgi sahibi olmalılar.

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 19:27)

Eskiden bunun gibi paylaşımlar sık sık yapılırdı, son zamanlarda pek yapılmıyor mu ya da yapılıyor da CIA’nın sosyal ağları sansür mü uyguluyor?


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s