Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (380)

Rusya’nın Ankara eski Büyük Elçisi Karlov’un öldürülme emrini Şeytan’ın Konseyi vermiş

Mehmet Fahri Sertkaya

İnfaz aşamasında da gizli Yahudi ve Mason Süleyman Soysuz kullanılmıştı. Soysuz henüz hadise başlamadan önce bile oralarda hazır bekliyordu. Başlayınca ilk anlardan itibaren müdahele etti ve sonuna kadar organize etti. Bunları daha önce detaylı olarak yazmıştık.

Rus Büyük Elçisi Karlov’un öldürümesinden elde edilmek istenen birkaç netice vardı:

– Rusların sahada özelikle BOP kapsamında Suriye ve Türkiye’de iyi yaptıkları diplomasi karşısında sıkışınca, öfkeli bir yanıt vermiş olmak. Güç göstermeye çalışmak.

– Tayyip’in millet nazarında düşmüş imajını, desteğini artırmak. Bir nevi bir “one minute” daha oynatmak. Konseylerin kontrolünden çıkmakta olan Türkiye’yi en kısa sürede önceki ABD yanlısı ayara geri çekmek.

Şu anda ABD’yi de yöneten konseylerin en büyük korkularından birisi, Türkiyemizin Rusya ile daha sıkı müttefik olması, Rusya ile daha çok yakınlaşması… Lakin karşımızda böyle davranmaya devam ederlerse kısacık süre içinde ne AKPKK kalacak, ne içimizdeki İsrail, ne Mason teşkilatı, ne bunların şuradaki buradaki adamları, patronları, bürotları kalacak.

Karlov, Müslümanların gerçek ve samimi bir dostu idi, çünkü sonradan Müslüman olmuştu.

Katil Mert Altuntaş’a kalsa, oraya sızmışken Rus elçi Karlov’u hemen vuracaktı. Panik hali ile ve aslında çok da belli ederek oyalandı. Sağa gitti, sola gitti, elini ceketinin düğmelerine attı. Derin nefesler aldı, verdi ama sıkmadı. O ana kadar bile onu birkaç eğitimli ve dikkatli kişi fark etmiş olmalıydı.

Mert böyle yaptı, çünkü orada izleyiciler/dinleyiciler arasında Süleyman Soysuz’un adamları vardı. Onların Mert’e son işareti vermesi şarttı. Böyle kararlaştırılmıştı.

Ve daha önce anlattığımız gibi, Soysuz müdahaleyi yönetti. İçeri girildi. Mert ilan edilen andan çok önce vurulmuştu. O adamları ile konuştu. Kılı kırk yararak her şeyi kontrolden geçirdiler. Güvenlik kamerası görüntülerini de izleyip emin olduktan sonra işi bitirdiklkerini ilan edip çıktılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 04.12.2018 22:12)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s