Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (381)

Tam bir tiyatroydu

IŞİD gerçekten de Türk askerlerini yaktı mı?

Mehmet Fahri Sertkaya

CIA/MOSSAD ortak üretimi sözde İslami terör örgütü IŞİD’in Türk askerlerini yaktığı iddiası ile paylaşılan görüntüler, sahteydi, montajdı.

Bu tiyatronun senaryosunu Şeytan’ın Konseyi yazdı. Sahnelenmesinde CIA, MOSSAD, İçimizdeki İsrail, Mason teşkilatı, MİT’in hain kanadı, AKPKK ve Ankebut Ağı’nın bütün birimleri yer aldı.

O iki asker hala sağ. İkisi de Suriye’de… Birisi de PKK saflarında. Arazide adamları olan her teşkilat bu gerçeği biliyor.

Ordumuzun içindeki vatanseverler varlık gösteriyorlardı. Bölgemizde, hemen sınırımızda yaşanan akıl almaz acılara artık müdahale etmek istiyorlardı. Bu hususta halk desteğine de zaten sahiptiler. Zaten bu sıkıntıların Türkiye içine yansıması bile yüksek dereceye gelmiş, milletimizin yokluk zamanında milyonlarca sözde mülteci beslenir olmuştu.

BOP kapsamında yapılan haince planlar kapsamında, bu sözde mülteciler bizde kalsınlar, geri dönmesinler, Suriye toparlanamasın, bölgedek kriz bitmesin, BOP Suriye bataklığına batmasın diye kendi vatandaşımıza kendi devletimiz üzerinden yapılan eziyet, haksızlık, baskı, şiddet de had safhaya gelmişti. Türkler ikinci sınıf, harp kaçkını onursuz sözde mülteciler ise bizim ülkemizde birinci sınıf oluyorlardı.

Özellikle ABD’nin Suriye sınırları içinde yaptığı akıl almaz katliamlara ve eziyetlere tepkisiz kalmak da ordumuz içindeki bu vatanseverlerin canlarını yakıyor ve bir şeyler yapmak istiyorlardı.

Tam bu atmosfer hakimken ve iyiler gayreti artırmışken bu tiyatro sahnelendi. Bu nedenle askerlerin yakılma görüntüsünden önce videonun başında konuşan IŞİD’li terörist devletimize rest çeker tarzda konuştu. “Buraya daha fazla asker gönderirseniz onların da sonu bu olur, acımayız” tarzında mesajlar verdi. Asker analarına, babalarına ve yakınlarına korku salınmak istendi.

Tayyip, bu hadiseler yaşanıyorken, bu tiyatrolar sahneleniyorken neler döndüğünü, kimlerin neyi hedeflediğini yine çok iyi biliyor ve her zaman olduğu gibi Türk/İslam/insanlık düşmanı Ankebut Ağı’nın safında yer alıyordu.

Videonun başında konuşan IŞİD’li terörist, herhangi bir gizli servisin adamı değil. Türkiye’de, idareyi ele geçirmiş olan “içimizdeki İsrail”in, devlet gücümüzü kullanarak meydan vermesi neticesinde iyice artan Vehhabi/Selefi propagandasına kapılarak, cihat ettiğini zan ederek, CIA/MOSSAD üretimi sözde İslami terör örgütü IŞİD’e katılmış birisi. O iki askerin görüntüleri ile, gerçekten yakılmış başka iki kişinin görüntüleri montajlandı. Neticede gerçekten birileri yakıldı ama onlar bu iki asker değildi.

Tam bu sıralarda, Suriye’de şartların iyice kötüleştiğini gözler önüne sererek bir CIA projesi olan IHH başta olmak üzere sözde insani yardım teşkilatları üzerinden bağışlar topladılar. Bunların Suriye’deki ihtiyaç sahiplerine götürüleceğini duyurdular. Bu kadar büyük paraları/yardımları da Suriye’ye götürmediler, kendilerine aldılar.

Suriye’ye, halkın gözünü boyamak için, görüntü vermeye yetecek kadar yardım TIR’ları götürdüklerinde, geri gelirken dorselerinde kaçırdıkları Suriyeli zavallı çocukları, gençleri, kadınları getirdiler. Daha çok IHH ve Kızılay TIR’ları üzerinden getirdikleri bu kaçırılmış kişileri organ mafyaları kapsamında değerlendirdiler. Bunların ezici çoğunluğu Diyarbakır Memorial hastahanesinin gizli bodrum katlarında öldürülüp organlarına ayrıldılar. Elde edilen organlar, Diyarbakır’daki ABD askeri üssü kullanılarak düzenli/sürekli şekilde İsrail’e uçuruldu. Az bir kısmı Türkiye’de kaldı ve Memorial, Medical Park, Başkent Hastahanesi gibi yerler kullanılarak alıcılara nakledildi.

Bunların vicdanı, kuralı, sınırı yok. Bunların hepsi şeytan, insan şeytanı…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 04.12.2018 23:14)

Nusra denilen CIA/MOSSAD ortak üretimi sözde İslami terör örgütününün Halep’ten çıkartılması için Putin neden Tayyip’ten talepte bulunur? Tayyip neden “Gerekli talimatı verdik” der?

Sıcağı sıcağına yakalamış ve paylaşımlar yaparak sormuştum. Şimdi bir daha hatırlatmak iyi olur. Uluslar arası harp ve terör suçlarını durmaksızın işlediklerinin somut binlerce delili var.

Seneler oldu, o paraların izi hala sürülemedi, bulunamadı. Halep’te aslında anlaşma yaptılar, vatanını savunan Suriye ordusu karşısında kullandıkları sözde mücahitleri, özde kiralık katilleri anlaşma ile geri çektiler, Halep’i kurtaran Suriye ordusu kahramanlar gibi karşılandı ve kimseye kıymadı ama bunlar bir de “katliam var” diye memlekette yaygara da koparttılar. Büyük bir yardım(!) kampanyasına dönüştürdüler. Yetmedi, okul okul dahi organize olup, İlköğretim öğrencilerinin cebindeki harçlıkları bile toplamışlardı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 00:37)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s