Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (382)

371. yayınının devamından…

Mehmet Fahri Sertkaya

Venezuela’dan dönerken yaptıgı açıklama…
“Bazıları” kim, sizler biliyor musunuz?
Bizi kastediyor da Bahçeli ile buluşup bir şey yapabileceğini düşünüyorsa, gerçek gülünesi bir manzara var demektir.

Çok aşina olduğumuz bir iftira…
Hep bize karşı kurulmuştu bu manada cümleler…
Oysa biz kimseye sözler verip sonra yolda bırakmadık. En başından beri tavrımız netti.

bknz: https://ok.ru/video/1592962845256

Bunlar bu şekilde bizim devletimizi, göstere göstere bizim aleyhimize döndürmek isterlerse, bir istiklal harbi mutlaka patlak verecek ve seçimleri falan göremeyecekler, parti görünümlü suç ve ihanet teşekkülleri de varlıkta kalmayacak.

Çok kesin, adım kadar emin olduğum bir bilgiyi, buradan dost düşman herkese duyurayım. Biz, devleti tehlikede görerek bir kez daha meydanlara inip devleti kurtarma teşebbüsünde bulunursak, hiçbir sebeple geri dönülmeyecek ve bu defa her şey yıldırım hızı ile olacak, çünkü muhterem büyüğümüz bütün cemaatimize, ihvana, ahavata, milyonlarca kardeşimize “Sokaklara inin, meclis, bakanlıklar, saray, her yeri çevirin ve etrafınızdan komşu, akraba, tanıdık herkesi yanınıza alın. Bu, vatan/devlet müdaafasıdır.” talimatı verecek. Birkaç saate birkaç milyon kişi Ankara’yı, dolayısıyla devletimizi içimizdeki İsrail’den ve Ankebut Ağı’ndan alacak.

Birkaç gün içinde sağlıklı bir şekilde Harun Çoban tahliye edilmezse, bu yazdıklarım birkaç güne yaşanacak. Bunun kararı bizde değil, karşımızda ne yaptıkları, nasıl karar aldıkları bunu belirleyecek. Devlet/vatan tehlikede ise ve sızan hainler bir de küstahça posta koyar gibi tavırlara kalkışabiliyorsa, hiçbir vatanseveri hiçbir güç durduramaz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 12:51)

Sokağa bile bu kadar abartılı koruma desteği ile çıkacak kadar korkak bir hain, içinde bulunduğu şu şartlarda Bahçeli’ye koşsa ne değişir? Konseyler silmiş, Masonlar silmiş, Mason patronları kendi derdine düşürmüşüz, Mason medya patronlarını çoktan şamar oğlanı yapmışız, ABD ve İsrail Elçiliklerindekiler hala sakinleşemediler ve kalp atışlarını İstanbul’dan bile duyuyoruz, Ankebut Ağı’nın bütün birimlerini biliyoruz, bütün personelini isim isim ve cisim cisim biliyoruz, bu haini kim koruyacak, bizimle restleşmeye devam ederse kim daha fazla iktidarda tutabilecek bunu?


Şu masum çocukların hakkı var, hukuku var. Vebali üstümüzde… Çok yakında öğrenecekler, babalarını, devlet sistemimiz içine sızmış Ankebut Ağı’nın bilerek ve isteyerek terörün önüne attığını ve ihanetler neticesinde açık hedef yaptığını… Bu ihanet ağının devletin en tepesine kadar sızmış olduğunu… Teröristleri de ordumuzu da polisimizi de istihbaratımızı da onların yönettiğini ve kanlı bir orta oyunu oynattıklarını…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 14:13)

Saha adamlarınıza ve devlet sistemimiz içindeki adamlarınıza dikkat edin. Öyle bir gerilim var ki düşünmeden atılacak bir adım, bizim bile mani olamayacağımız ve kontrol edemeyeceğimiz büyük bir patlamaya sebep olabilir. Sakın ola sakın, bizim devletimizi bizim aleyhimizde kullanmayı bir kere daha bile denemeyin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 19:17)

Az önce üstlerimden yeni talimatlar aldım

“Birkaç güne kadar Harun Çoban sağlıklı bir şekilde tahliye edilmezse, onların çıkartamadığı kaosu siz çıkatacaksınız. Öncelikli hedefiniz AKPKK değil (AKPKK zaten yıkılacak, mevzumuz bile değil), Mason teşkilatını, içimizdeki İsrail’i, İsrail’in ve ABD’nin ve AB ülkelerinin içimizdeki kadrolarını darmadağın edecek, ölü/diri ele geçireceksiniz. Tam bir istiklal harbi yapacaksınız. Türkiye sınırları içinde faal İsrail ve ABD elçileri, elçilikleri, konsolosları, konsoloslukları bırakmayacaksınız. Bu memleket bizim, asla taviz vermeyeceksiniz. Bu tavır sadece Harun Çoban’a değil, bütün teşkilatımıza ve milletimize yapılmıştır. Endişeye mahal yok, kazanacaksınız. Dua orduları da gaza orduları sizlerle olacak” denildi

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 23:02)

Gerçekten bir doğalgaz patlamasıydı ama doğal bir patlama değildi.

Doğalgaz sistemine müdahale ederek patlamaya sebep oldular.

Birkaç yüz kişi toplanmıştı, yollarda o an itibari ile yüz binlerce kardeşimiz olduğunu anlamışlardı ve ilk andan müdahale edip toplaşmayı önlemek kararı almışlardı. Küçük bir grup oluşmuşken, çığ gibi büyümesini engellemek planı yapmışlardı.

Bunun için de önden abartılı şekilde polis, itfaiye gibi personeli sahaya indirmeleri lazımdı. Ve birkaç yüz kişilik grupsa da dağıtırken insanlara bir tiyatro oynamaları lazımdı. Kuralsızlar zaten, Allahları yok, kitapları yok, kalpleri yok, en vahşi hayvanlar bunların yanında melek kalır. Tutup orada doğalgazı, insanların canlarını hiçe sayarak patlattılar.

O vesile ile bol bol polis ve itfaiye ile bölgede varlık göstermek istediler. Dağıtacakları kalabalık hakkında sorular oluşunca da “Patlama oldu, bomba mı başka bir şey mi belli değil. Tehlikeler olabilir. Risk var. Kalabalık toplaşmış, toplaşıyor. Dağılmalısınız, dağıtıyoruz” diyeceklerdi.

Biz “Geri dönün, oyun içinde türlü türlü oyun çevriliyor. Enerjimiz yanlış yöne, memleketin zararına şekilde kanalize edilmek istenecek” deyince nispeten rahatladılar.

Yazmıştık, öyle bir tırstılar ki hala tam anlamı ile rahatlamış değiller ve kameralar önünde ne konuşacaklarını şaşırmış haldeler ama biz “Geri dönün” dediğimizden saatler sonra bile şok halleri geçmemişti.

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 23:12)

Merak edenler vardır, yazayım. Sabetayist gizli Yahudi vatan hainleri Meral ile Tuncer Akşener’in gece yarısı, bana sözde “had bildirmek” için kapıma gönderdiği ve tam yakalayacak iken bizi fark edip son anda kaçan iki keklik de CIA’nın saha personeli çıktı.

YİT, kimliklerini tespit etmiş onları arıyordu ama dün bana kesin bir bilgi geçildi ki YİT’ten önce onları CIA panikle ortadan kaldırmış. Artık ölü ya da diri bulunamayacaklar.

Bizim ülkemiz Türkiye’de, arazide bize karşı keklikler kullanmaya devam edeceklerin haberi olsun ki biz de arazideyiz ve bu arazi bizim.

(İlk yayın tarihi 06.12.2018 13:31)

 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s