Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (383)

Fitne başı Koç ailesi, çaresiz olduklarını çoktan kabullendi

Mehmet Fahri Sertkaya

“O gün geldiğinde bizi de asarlar ve menkul, gayr-i menkul neyimiz varsa devlet gücü ile el koyar, kamulaştırırlar. Çaresiz başka ülkeye kaçacağız ama servetimizin ne kadarını nakit tutabiliriz, ne kadarını nasıl kaçırabiliriz” planları içindeler.

Koç ailesinin sahadaki piyonu Aydın Doğan çoktan sıkıya gelmiş ve “satış” gibi gösterdiği resmi devirle, yükü sadece “resmiyette” üzerinden atmıştı.

İçimizdeki İsrail’in bir başka büyük başı Ülker ise Londra’da şirket kurararak, taşınmazlarını “resmiyette” ona devir edip manevra yapmaya çabalamıştı.

Yine kripto Yahudilerden Şahenk ise yatına, katına kadar, her şeyi olabildiğince hızlı şekilde nakite çevirip tedbirli olmayı tercih etmişti.

Hiç kimse bunları gözlerinde büyütmesin. İçimizdeki İsrail’i kolayca devirip gerçek Türk mahkemelerine sıra sıra dizeceğiz. Sonrasına gerçek Türk hakimleri karar verecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.12.2018 16:07)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s