Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (386)

Niye? Çünkü para yok, teşkilat yok, seçmen de eskisi kadar yok. Zaten ortada seçim falan da yok, hep hırsızlık…

Mehmet Fahri Sertkaya

Son seçim ve referandumlar sırasında devlet hazinesini, kurumlarını, binalarını, araçlarını, teknik imkanlarını, benzinini keyiflerince teşkilatlarına kullandırmışlardı, binbir türlü ispat edilmiş ama adli kovuşturma yaptırmamışlardı. Seçim ve referandumlarda hileler yapıldığının ve sonuçların çok büyük oranda değiştirildiğinin somut delilleri de halkın arasında, sosyal medya paylaşımlarında kalmış ve adli işlem yapılmamıştı.

Sistem zaten iyice laçkalaştı ve ortada seçim sistemine sahip bir devlet de kalmadı. Devlete el koymaya kalkar bir hale büründüler. Şimdi ise devletimiz memuruna maaş ödeyemez hale düşürüldü, battı. BOP da ellerine yüzlerine bulaştı ve batmamızda büyük payı oldu. BOP’çu devletler de birbirine düştü. Katar da “Her yeri peşkeş çektiniz aldım, daha almam, para da vermem” dedi. Son bir şey deniyorlar ve vatandaşa yağmur misali para cezaları yağdırılıyor da el koyduklarını zan ettikleri devlet sistemini ayakta tutmayı hedefliyorlar

Boşuna oyalanıp dursunlar, karşımızda, bizim devletimizle bize posta koyabileceklerini zan eder tarzda manevralar yaptıkça, garanti ediyorum ki bunlar seçime giremeden meşru bir millet darbesi ile devrilecekler. Çünkü her kesimden herkesin boğazına kadar geldi ve bu haydutların, eşkıyanın çağrısı ile sokağa dökülecek hiç kimse kalmadı. Ordu ve Emniyet mensuplarımız da asla milletimize kurşun sıkmaz. 15 Temmuz darbe tiyatroları, pek çok acılarla beraber bazı hayırlı gelişmelere de sebep oldu ve biri de buydu. Herkes dersini aldı ve asker, polis olan herkes “Millete ateş etme emri veren Genel Kurmay Başkanı bile olsa, emre itaat edilmezmiş, edilmeyecekmiş” dedi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.12.2018 13:45)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s