Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (388)

Yardım kampanyası değil, millete ve insanlığa ihanet

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu sözde yardım kampanyasına adli müdahale yapılmalı, engellenmeli ve karşı kampanyalar başlatılmalı.

Herkes herkese duyursun ve hiçkimse bir kuruş bile yardım yapmasın. Toplanan paralar CIA’ya, MOSSAD’a, bunların kurduğu sözde İslami terör örgütlerine, BOP’çulara ve AKPKK’li vatan hainlerine akacak. Yemen’i bu hale getirenler ve senelerdir “Suriye’de ölenler can da Yemen de ölenler nedir? Neden Yemen görmezden gelinir? Yemen’de katliamları sizin BOP müttefikleriniz yapıyor ve Yemen halkı da BOP’a direniyor diye mi?” dediğimiz halde gözlerini, kulaklarını kapatanlar da bunlar zaten… Sahada hoca, alim, aktivist, yardım kuruluş başkanı gibi görüntülerle oynattıkları adamlarını yıllardır tek tek muhatap alıp sıkıştırıp durduğumuz halde görmezden gelen ve adli işlem yaptırmayanlar da bunlar…

2016’da Halep için başlatılan sözde yardım kampanyası da tıpkı bunun gibiydi ve o günden beri o paraların akıbeti meçhul. Kesin olan şu ki Halep’e gitmedi, Halep’te iddia edildiği gibi katliamlar yoktu ve kampanya başlatanlar bunu çok iyi biliyordu.

Bütün bunları, an itibari ile Diyanet İşleri Başkanlığı’nın başına sızmış olan ve gizli Hristiyan din adamı olan Ali Erbaş da biliyor. Ali Erbaş’ın FETÖ’cü olduğuna, daha önceki kampanyaların da dolandırıcılık ve vatana/millete ihanet kapsamında işler olduğuna hatta son kurban bayramında da yüz binlerce TC vatandaşının Diyanet alet edilerek bu Mason, gizli Yahudi, gizli Ermeni hainler güruhu tarafından dolandırıldığına dair somut sayısız delil var. Bunlara müdahale etmeyen yetkili hukukçular da bunlarla beraber çok yakında ağır ceza mahkemelerinde yargılanacaklar.

Artık herkes her yerden ses versin, gayrete gelenlerin sayısı artın, bu ihanetler, zulümler, vurgunlar, dolandırıcılıklar sona ersin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.12.2018 18:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s