Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (389)

Müslüman çocukları bile biliyor, bu gizli Hristiyan Misyoner Ali Erbaş mı bilmiyor?

Mehmet Fahri Sertkaya

Büyük bir kararlılıkla Müslümanların dini mekanlarında ve eğitim/öğretim yaptıkları mekanlarda kadınlarla erkekleri birbirlerine katmak istiyorlar

Daha önce de sert tenkit ettik, profilinden kendisini etiketledik “Bu devlet seni yargılayacak, hem de vatana ihanetten yargılayacak” dedik, baktı durdu. Karşılık bile veremedi. Etrafına koruma ordusu verildi, başka hiçbir şey değişmedi.

Kadınlarla erkekleri her yerde birbirine karıştırma, bir CIA, MOSSAD, Siyonizm, Misyonerler, Konseyler ortak projesidir. Bu işin en tepesindeki isimlerden biri de Şeytan’ın Konseyi’nin yedi üyesinden biri olan Haham Ben Abrahamson’dır.

Kadınların tesettürlü olması yeterli olmaz, Müslüman kadınlarla erkekler arasında her zaman, üçüncü bir kişinin rahatlıkla geçebileceği bir boşluk olması farzdır. Otobüste, minibüste, trende, metroda, okulda, kursta, fuarda, pazarda, her yerde, kadınlar tesettürlü de olsalar, erkekler de hanımlar da bu hususa dikkat ederler ve çok yakınlaşmazlar.

Bu, daha çocuk yaşlardan itibaren Müslümanlara öğretilen, en meşhur, en bilinen hususlardan biridir. Geçmişi FETÖ’cülük, Misyonerlik ve vatana ihanet suçları ile dolu olan Ali Erbaş, bütün ikazlara rağmen susup susup bu tavırlarını kasten devam ettiriyor. Ali Erbaş’ın çirkinlik ve ihanet derecesi diğerlerinden pek aşağıya kalmıyor. Bu ülkede dönen dolapların çoğundan haberi var ve hiç rahatsız etmeden yardım ve yataklık ediyor. Yeni ergen kızların köylerinden, kasabalarından kaçırılıp da dünyadaki çok zengin kişilere çok yüksek paralar karşılığında satılması işlerine bakan mafyanın içinde Adalet Bakanlığı’na sızmış Abdülhamid Gül ve ayrıca Numan Kurtulmuş gibi Ali Erbaş da var. O derece bir insan şeytanı bu Ali Erbaş… Zaten sıfatına bakan her temiz kalpli insan, detayları bilemese de ne kadar şeytanlaşmış biri olduğunu görebiliyor, içi daralıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.12.2018 18:35)

Hıyanet İşleri Başkanlığına bu güne kadar çok sayıda Mason, gizli Yahudi ve gizli Ermeni hain başkan yapıldı.

(İlk yayın tarihi 06.12.2018 20:28)

Birkaç tanesi Diyanet’in başına getirilmişti. Şimdiki FETÖ’cü Ali Erbaş da onlardan biri. FETÖ de zaten misyonerlerin, vatikan’ın, Masonluğun, konseylerin, içimizdeki İsrail’in ortak projesi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.12.2018 13:06)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s