Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (390)

Vakit geliyor…

Mehmet Fahri Sertkaya

– Hocam selamun aleykum bu aksam kursumuza ders grubu hocamiz geldi baska kurstan gecn behlul karak abi sohbete gelmisti bizim kursa gelmeden tekamulalti olan kursumuza talebeye sohbet etmis cikarken mesul hocamiza yusuf hocam kac talebe var demis efendim 27 demis biraz mahcup behlul abi kapidan cikmis bir adim sonra geri girmis bu sene 2019 degil 2020 den sonra bu kurs talebeyi almaz ona gore hazirlik yapin buyurmus


– Yaa.. Biz bunu on senedir söylüyor, yazıyoruz. Artık yolumuzun bütün gerçek büyükleri de söylüyor. Muhterem bey ağabeyimiz de tekrarla söylediler. Artık büyüklerimiz hiç ilm-i siyaset yapmadan peşimiz sıra hamle yapıyorlar, konuşuyorlar. Çünkü vaktin geldiğini onlar da biliyorlar. Bu yolumuzun mukaddes bir cihada kalktığını ve kazanacağını onlar da biliyorlar. Yolun çoğunun alındığını, küfrün dibinin oyulduğunu, son ve sert bir darbeye ihtiyaç duyulduğunu onlar da biliyorlar.

Aramızdaki münafıklar son birkaç gündür iyice kahroluyorlar. Muhterem büyüğümüz hışımla konuşacak “Kimdi bu mfs, kimdir bu Akademi Dergisi, nelere teşebbüs edildi böyle? Asla rızam yoktur, hiç kimse itibar etmesin” diyecek diye bekleyebildiler. Hala bekleyenleri de var galiba… Onları da temizleyeceğiz, kaç kere topluca kovuldular, birinin bile gittiğini görmedim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 06.12.2018 20:57)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s