Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (394)

Merhum büyüğümüz Arif Ahmet Denizolgun Ankebut Ağı’nı anlatıyor

Mehmet Fahri Sertkaya

https://ok.ru/video/1596288993864

Merhum büyüğümüz Arif Ahmet Denizolgun, isim vermeden Ankebut Ağı’nın Türkiye’de ve dünyada ne haltlar çevirdiğini ve nasıl zulümler ettiğini anlatıyor. (03.07.2007)

“(…) Hizmetlerimiz dünyanın her yerinde, Afrika’sında, Amerika’sında… Hatta bu bölgeden hizmet eden kardeşlerimiz de var. Bu kardeşlerimiz, buralardan imtihan edilerek İstanbul’a geliyor, tekamül okuyorlar, hizmet ediyorlar.

Hizmetlerimiz kıyamete kadar devam edecek hatta kıyamet sabahına kadar. Az önce içeride “Kıyamet kopacak olsa elindeki fidanı dikmeyi emrediyor dinimiz…” diye konuştuk. O maddi fidan, bu hizmetler manevi yatırım. Manevi yatırım yapmak için maddi yatırım yapıyorsunuz. Yurt dışında bir yerde karşılaştım, yüz elli, iki yüz kişi uzaklardan arabalarıyla gelmiş inşaatta çalışıyorlar. Bu davaya hizmet edene, kapının menteşesine bir çivi çakana kıyamette hz. üstazımızın şefaati vaciptir. Kıyamet sabahına kadar fidan dikmeye devam edeceğiz. Dışarıdaki fidanları değil, biz bundan, manevi fidanları, talebeleri anlıyoruz.”

| Merhum büyüğümüz Arif Ahmet Denizolgun

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.12.2018 23:16)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s