Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (393)

20 ceset daha var

Mehmet Fahri Sertkaya

Zubula kabilesinin en seçmelerinden 20 kuvvetli cin daha az önce mevta oldu. Beşi “ölümsüz” denilen ve öldürülmesine normal şartlarda müsaade olmayan cinlerdendi.

“Siz Zubula’dan mısınız?” dedim, “Evet” demişlerdi. “Şu ana kadar, sizden önceki binlercesi boş yere öldü, sizce sizin kaç dakikanız kaldı?” dediğimde “Sen oyununu oyna, görelim hünerini, biz öncekilere benzemeyiz” karşlığını vermişlerdi. Bizde hiç yalan yok, biraz uğraştırdılar, yarım saate yakın zaman çaldılar ama sonra hepsi aynı anda cehennemi boyladılar.

Başka varsa, gönderilsin üstümüze… Hatta öncelikli olarak, bu şeytanları üstümüze gönderen insan şeytanlarının mindere inmesini tercih ederiz. Zira geçen de yazmıştım, sıkıldık ve böyle giderse bu üfürükçü insan şeytanlarını öldüreceğiz.

Aşiret, kabile, ifrit, Azazil, Zubula tanımayız. Bizim yolumuz hak, karşımıza çıkanı yıkarız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.12.2018 21:33)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s